Перші лоти ПриватБанку пішли з молотка на ProZorro.Продажі

Сьогодні, 8 жовтня, на платформі державних аукціонів ProZorro.Продажі відбулися торги з продажу паркувальних місць від ПриватБанку. Одне з паркомісць за результатами аукціону було продано першим за 398 600 гривень. Хоча початкова ціна лоту стартувала з 359 880 гривень. У підсумку підвищення ціни склало 11%. Конкурували за лот 3 учасники аукціону в трьох раундах.

Паркувальні місця – це частина непрофільних активів Приват Банку, які він почав продавати на ProZorro.Продажі. В майбутньому до продажу заплановано багато інших непрофільних активів найбільшого державного банку.

“Треба привітати замовника аукціону із ринковою вартістю за лот. Prozorro.Продажі вкотре доводять, що здатні забезпечити належний рівень конкуренції при реалізації державного майна. Ми сподіваємось, що вже наступного року платформа стане інструментом для малої приватизації і всі об’єкти з активами вартістю до 250 млн грн будуть продаватися через Prozorro.Продажі”, — зазначив Максим Нефьодов, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Мова йде про паркувальне місце №13 розташоване на першому поверсі ЖК “DUET”, що знаходиться на набережній в діловому центрі м. Дніпро.

“Продаж перших активів Приватбанку через ProZorro.Продажі доводить ефективність платформи. Власне, продаж відбувся не в якійсь окремій системі, а на платформі, до якої приєднано десятки систем. Через те і більше учасників, і висока конкуренція і підвищення ціни. Вочевидь для Євгена, який переміг на аукціоні, 13-й номер паркувального місця став щасливим. На черзі — ще багато лотів Приватбанку. Тож закликаю покупців відшукувати цікаве для них і брати участь в аукціонах”, — сказав керівник проекту ProZorro.Продажі Олексій Соболев.

Наступні аукціони відбудуться вже найближчим часом.

Нагадаємо, минулого тижня в системі ProZorro.Продажі відбулися перші аукціони за голландською моделлю. А 10 листопада протягом дня буде проведено понад 60 голландських аукціонів одночасно.

Також сьогодні у систему ProZorro.Продажі введено одразу декілька лотів Приватбанку, які будуть виставлені на аукціони найближчим часом.

Проект ProZorro.Продажі реалізується за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – першого в Україні та Молдові регіонального фонду прямих інвестицій з капіталом $150 млн, заснованого за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та громадської організації Transparency International Україна – українського відділення всесвітньо відомої антикорупційної організації Transparency International, заснованої 1993 року в Берліні колишнім директором Світового банку Пітером Айґеном.

Джерело

Усі відео