«Незважаючи на військову агресію, інфраструктура звільненого Донбасу відновлюється» – Турчинов (фото)

Незважаючи на військову агресію, інфраструктура звільненого Донбасу відновлюється. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в зоні проведення АТО під час відкриття мосту через річку Сіверський Донець у м. Рубіжному Луганської області, відбудованого військовими 19-го окремого мостового загону Державної спеціальної служби транспорту.

Під час виступу Секретар РНБО України нагадав, що міст було зруйновано у 2014 році російсько-терористичними угрупованнями.

О. Турчинов наголосив, що військовослужбовцями ДССТ міст було повністю відбудовано, і «сьогодні маємо новий дуже важливий для регіону інфраструктурний об’єкт». «Цей міст забезпечить надійне сполучення на дорозі державного значення між Рубіжним та Лисичанськом», – зазначив він.

«Незважаючи на війну, відновлення інфраструктури звільненого Донбасу триває», – сказав Секретар РНБО України, високо оцінивши внесок наших військових у відбудову таких об’єктів. «Наші військові не тільки обороняють країну, а й допомагають відновлювати цивільну інфраструктуру, – зазначив О. Турчинов. – Величезна їм подяка за служіння Україні».

«Настане час, коли будуть звільнені всі райони Донецької і Луганської областей, і в цьому регіоні знову царюватимуть мир, спокій та стабільне життя. Це наша земля, Донбас був, є, і буде українським, – заявив Секретар РНБО України. – Будуть нові будинки, підприємства, буде нова, сильна, могутня Україна».

Джерело

Автор