Польща не бачить підстав для припинення роботи Starlink в Україні
Про це в соцмережі X написав віцепрем’єр-міністр, міністр цифровізації Польщі Кшиштоф Гавковський, передає Укрінформ.
«Польща купила термінали Starlink, які передала Україні. Ми платимо і надалі платитимемо абонплату за супутниковий Інтернет для України. Я не можу собі уявити, що хтось може вирішити розірвати бізнес-контракт на надання комерційної послуги, стороною якого є Польща», – підкреслив Гавковський.
Як повідомлялося, раніше Reuters написав, що американські перемовники у контексті угоди про корисні копалини порушили питання про можливість обмеження доступу України до супутникової інтернет-системи Starlink компанії Space X.
Керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко прокоментував інформацію про нібито ймовірність відключення супутникової інтернет-системи Starlink, зауваживши про альтернативи. За його словами, “по-перше, не відключають, по-друге, є альтернативні речі, які на фронті працюють”.