Не допомагаєте ЗСУ – то й не заважайте!

Петро Порошенко

Єдиний шанс для українців вижити й перемогти у війні з росією — це зробити висновки з власної історії.

І тримати єдність нації. Довкола ЗСУ.

Атаки на ЗСУ — це атаки на Україну.

 

 


Ірина Фріз

Єдність – це те, що є запорукою перемоги в цій війні.
Єдність – це те, про що маємо пам’ятати щохвилини.
Єдність – це те, що мають усвідомлювати й сповідувати в своїй риториці та діяльності всі без виключення.

Саме тому, вимагаю від представників монобільшості, чиновників і політиків припинити інформаційні атаки на керівництво Генерального Штабу, адже це вбиває єдність!

Інтриги почалися з актуалізації питання президентських виборів, та навіть дітям в державі зрозумілими є причинно-наслідкові зв’язки цих егоїстичних коливань. Нарешті ініціаторам цих кроків потрібно зрозуміти, що не верховний головнокомандувач безпосередньо керує силами оборони, а ГШ. Відставки без погодження з Головкомом, на кшталт зняття командувача ССО Хоренка, та погрози щодо зняття НГШ не наближають перемоги, а навпаки – додають кризи, зневіри та недовіри до керівництва держави. Заздрість так і до цугундера в перспективі доведе з такими порадниками. Достатньо лише знайти того підлабузника, хто запропонував в Офісі Президента організувати травлю Залужного, щоб зрозуміти, хто є «кріт» в керівництві держави та через кого загальмований контрнаступ, створюються логістичні проблеми, проблеми фінансування, забезпечення військовослужбовців. Адже все це – зрада в оточенні Зеленського, яка продовжує свою діяльність на кшталт Баканова &aCo.

Не допомагаєте ЗСУ – то й не заважайте!

Не єдиний телемарафон забезпечує перемогу, а вчасне та повне забезпечення підрозділів на «нулі», якісна підготовка та впевненість бійців у тому, що влада робить все для перемоги.

Натомість окремі політики, свідомо чи ні, беруть участь в інформаційно-психологічних операціях ворога. Досить ! Припиніть політичний шантаж військового керівництва та забезпечте вчасне та повне надходження ресурсів до Сил оборони!

Політики мають відійти від втручання в дії ЗСУ та військового керівництва!

Автор