З днем народження, Гетьмане!

Олексій Петров

Чи він ідеальна людина? Ні… Ідеальних людей не існує.

Може, він ідеальний політик? Теж ні. І причина та сама. Ідеальні політики існують лише в серіалах.

Але озираючись назад, в рік 2014, я навіть не хочу уявляти, що було би з країною, не стань він тоді Президентом України. І також я більш чим впевнений, якщо би в 2019 році його було переобрано на другий термін, то чорний день 24 лютого 2022 року був би звичайний днем. Як і наступні… Але то вже історія, яку, на жаль, не виправити.

Вітаю Президента України Петра Порошенка з Днем народження! Дай Боже Вам, Олексійовичу, самого міцного здоровʼя!


Олександр Погребиський

Дякую!

Людина, яка пройшла та проходить надскладний період разом зі своїм народом, який, на жаль, не усвідомлює до кінця суть того, що відбувається.
Людина, яка витримує тонни надуманого та масового бруду, створеного політичними опонентами.
Людина, яка фахово розділяє головне та другорядне.

Гордий бути в команді, і як завжди можете на мене розраховувати!

Бажаю наснаги та здоровʼя!
З днем народження, Петре Порошенко!


Тамара Горіха Зерня

Я багато знаю про Петра Олексійовича з розповідей його друзів і колег. З того, що розповідала пані Марина. З того, чим живе і які цінності поділяє його команда, як би пафосно це не звучало.

Особисто ми зустрічалися і розмовляли лише кілька разів, і ще я мала нагоду зблизька бачити, як він працює.

Якби кожен… ні, не кожен громадянин, бо це неможливо. Якби кожен політик та державний службовець від рівня начальника департаменту і вище викладався для України хоча б з десятою долею тієї віддачі, як це робить Петро Порошенко, ми б за рівнем життя, порядку і справедливості у країні випередили всю Сімку разом узяту.

Іноді дивишся і думаєш – та він людина чи машина? Бо це фізично неможливо так впахувати, команда з ніг валиться, але ж вони підміняють одне одного, а ПП один.

І ще, особисто для мене дуже важлива річ. Я вчуся у Петра Олексійовича робити своє попри хейт. Іноді руки опускаються, а потім думаєш – та що там твої неприємності порівняно з тим, що витримав ПП і не зламався. Значить, людина так може, значить, і ти зможеш.

Сьогодні Порошенко і Справа громад повезли допомогу армії на 55 мільйони гривень. У мережі буде багато фото з величезними машинами і технікою, буде багато вітань від військових і цивільних.

Я б хотіла долучити свій голос вдячності і тихих побажань. Тримайтеся, Петре Олексійовичу. Ви ж Криголам, така у вас доля, пробивати шлях для інших.
Многая літа.


Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Петру Порошенко – 58. І незважаючи ні на що, Порошенко – в Україні. Ба більше, щойно він поїхав на фронт – повіз якусь грандіозну партію техніки.

А пам’ятаєте, як смерділи ротами ненависники Олексійовича у 2019 році? Як розповідали, що Порошенка посадять, пустять по миру, що він поїде з України, і його прибічники будуть масово перевзуватися, що…

Та чи потрібно повторювати всю ту маячню, яку генерувала ЗЕботва всі три роки перед вторгненням, про загрозу якого не раз казали порохоботи?

Знаєте, пройдуть роки, і образ Петра Порошенка буде сприйматися як образ української мрії.

Подумайте самі.

Людина, яка створила прибутковий бізнес, перетворила зачухану совкову кондитерську фабрику на європейський бренд, заробила мільйони. Людина, яка була одним з лідерів ДВОХ революцій. Ще Дмитро Чобіт писав, що без телеканалу Порошенка Помаранчевий Майдан ніколи не відбувся б.

Порошенко – президент, за якого була зупинена російська навала, і були здобуті ПЕРШІ в історії Незалежної України перемоги української регулярної армії. Звільнення Слов’янська та Краматорська, Костянтинівки, Авдіївки – вони досі наші. Звільнення Маріуполя, Бахмута, Сіверодонецька та Лисичанська – вони були втрачені за того, хто шукав мир в очах Путіна.

Порошенко створив сучасну українську армію. За Порошенка армія вдягнулася в укропіксель і берці на мембрані, які носить досі. За Порошенка армія отримала сухпай у вакуумпакетах – я не бачив іноземний сухпай, який був би кращім.

Зрештою, саме за Порошенка гасло “Слава України – Героям слава” стало офіційним.

За Порошенка була запущена децентралізація. За Порошенка Нафтогаз і Укрзалізниця стали прибутковими. За Порошенка прибутки показав навіть океанський флот. Можна лише уявити, скільки там крали до Порошенка.

За Порошенка Україна припинила купувати російський газ і злізла з російської газової голки. За Порошенка Газпром став винний Нафтогазу, хоча завжди було навпаки.

За Порошенка Україна отримала безвіз з Європою. За Порошенка Україна здобула Євроасоціацію. За Порошенка Україна стала країною-аспірантом НАТО. Банківська система Україна показала рекордні прибутки теж за Порошенка. В Україну прийшли інвестори, найбільш відомий – Ryanair.

Зрештою, “ProZorro” та Е-декларування запущені були також за Порошенка.

Про автокефальну церкву навіть згадувати незручно. Зараз багато говорять про очищення України від московських попів. Я подивився би, як би це вдалося робити без Православної Церкви України, визнаної Вселенським патріархом і низкою інших патріархій?

Зрештою, відставка не стала для Петра Порошенка фіналом – він досі в грі. Європейська Солідарність – найбільша опозиційна партія і лишається такою попри весь тиск влади. За чотири роки у ЄвроСолідарності не виявилося жодної “тушки” – це вже говорить багато про що.

За Порошенком – партія. За Порошенком – фракція у парламенті. За Порошенком – соратники і партнери. За Порошенком – мільйони прибічників і виборців. Чотири роки влада застосовувала весь свій арсенал – оббріхували, викликали на допити, чинили свавілля. Причепилися навіть до картин із колекції Петра і Марини Порошенків.

Заблокували дружні телеканали. Намагалися перешкоджати відрядженням за кордон. Але Порошенка все це не зламало. Порошенко купував апарати ШВЛ і костюми біозахисту під час пандемії КОВІД. Порошенко забезпечує ЗСУ вантажівками ДАФ, автонавантажувачами Фоден, безпілотниками “Посейдон” і “Валькірія”, броньовиками Шилд і ще багато-багато чим.

І прибічники, і вороги називають його коротко і влучно – гетьман. Одні з повагою, другі з ненавистю. Але. Не кожного в Україні так назвуть, навіть коли ти не очільник держави.

Що побажати Петру Олексійовичу? Певно, здоров’я. Міцного. Залізного. Бо все інше він забезпечить собі сам. Собі і нам.

Політиків судить історія, а в історію Петро Порошенко себе вже вписав великими літерами.


Володимир Омелян

Ключова місія політика – вірно визначати пріоритети для нації і терпляче, попри нерозуміння і небажання, вести її вперед.

Ключова місія Громадянина – захищати власну державу, бути з нею в найгірші часи.

Петро Порошенко як Президент зробив величезний внесок у зміцнення нашої державності.

Памʼятаймо, цінуймо і вітаймо нашого Президента України.
Многії літа, пане Президенте!


Ірина Геращенко

Петро Порошенко сьогодні на Сході. Передає чергову партію техніки на 55 мільйонів гривень. Посейдони, снайперські приціли Арчер, Mavicи, тягач Foden, DAFи, мобільні бані.

Військовим підрозділам і досі зверху натякають, що от не треба брати допомогу від ПП, можна тільки від схвалених Банковою фондів. Ницо блокують зустрічі з бригадами і батальйонами. Але воно вже не працює, маємо сотні заявок на пікапи, Посейдони, броньовані авто, дрони, все, що допомагає нищити ворога і берегти життя нашим воїнам. І дуже цінуємо нашу дружбу з військовими підрозділами.

Працювати з ПП непросто. Але й він зібрав команду людей з характером, з нами теж непросто 🙂 . Насправді, це привілей – бути в команді однодумців, особистостей, а не посередностней. Вчимося в нього тримати удар. У владі і в опозиції.

Бажаю вам, ПП, стати депутатом Європарламенту і якнайшвидше 🙂 . Працюємо над цим всією Європейською Солідарністю.

Наш подарунок сьогодні – це донат для ГО Справа Громад. Фонд Порошенків подвоїть всі пожертви і закупить Посейдони, броньовані машини, бані, все, що так чекають на фронті.


Валерій Прозапас

З Майдану він жодного разу не відступив зі шляху гідності та не розмінював на компроміси вектор руху держави до ЄС і НАТО, навіть коли це йому особисто було не вигідно, – і в результаті його формулу “Армія. Мова. Віра” прийняли навіть політичні опоненти.

Так діють справжні державники, і Петро Порошенко не збирається зупинятися, це рідкість для нашої переважно зрадливої мімікруючої “еліти”, тому якщо хтось серед неї справжнє нове обличчя, то це саме Криголам, рано чи пізно це усвідомить більшість українців.

Свій День народження він вже вкотре зустрічає в поїздці до Збройних Сил, бо завжди там, де бути найважливіше.

Буде багато привітань і побажань, серед яких додам своє, бо знаю мрію Петра Олексійовича – стати депутатом Європарламенту від України.


Ростислав Павленко

Поставити цілі за горизонтом можливого.
Домагатися виконання попри скепсис навколо.
Отримати результат і йти далі, бо за кожним досягненням відкриваються нові цілі, загрози і виклики.

В цьому – весь Петро Порошенко.

З днем народження, пане Президенте.
Головні перемоги ще попереду.


Юрій Бірюков

А у Петра Олексійовича сьогодні день народження. І буде написано 100500 всіляких дописів, будуть сказані чергові промови. Вируватимуть коментарі, порохоботи схлиснуться із зелеботами — день пройде насичено.

Це складно, це дуже складно, зберігати критичне ставлення до нього, при цьому цілком і повністю розуміючи його значення для нашої країни. Не можна вдарятися в чинопочитання та обожнювання, ні. Але й не цінувати його, його внесок, його зусилля – це заперечувати елементарні та фундаментальні речі.

Важко писати.

Я ставлюся до нього… Він знає, я говорив йому… Це особисте. Честь для мене. Він для мене – Лідер. За ним я піду. За ним я пішов. І постараюся допомогти. І не соромитимуся говорити про те, що нам пощастило. Нам усім дуже та дуже пощастило.

Петро Порошенко, з днем народження. З вами заради всієї країни.

Ваш порохобот.


Володимир Завгородній

Сегодня у Петра Порошенко день рождения, с чем я его и поздравляю.

И обязательно опубликовал бы здесь селфи с ним, если бы я не был единственным блогером на свете, кто ухитрился моргнуть в момент, когда сам же делает селфи с президентом.

Пётр Алексеевич, вы обеспеченный человек, у вас всё, в принципе, есть, так что я даже не знаю, чего вам пожелать. Я знаю, что вы хотите стать депутатом Европарламента. К сожалению, я хочу, чтобы вы стали снова президентом Украины. Ну, я пожилой человек, я консерватор, и мне трудно запоминать новых президентов. Так что тут наши желания расходятся, конечно.

Пётр Алексеевич, я слышал, богатым людям часто одиноко, и у них нет друзей, потому что всем от них нужны деньги. Я хочу вам пожелать хорошего друга. Хорошего друга Орка, талантливого писателя и композитора, которому нужно всего ничего – 3.8 миллиона долларов, если, конечно, не платить налоги, и потом он будет совсем бескорыстный. Я понимаю, зараз не на часі. Зараз все на ЗСУ, я розумію. Но, вообще, при случае стоит об этом подумать. Ну потом, по свободе. Після контрнаступу.

С днём рождения, Президент.
Ладно, хрен с ним, вот оно, историческое фейл-селфи.

, , , , , , , , , ,