10 хороших новин 27.01.2023

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Площанка, Невське і Червонопопівка Луганської області та Верхньокам’янське, Парасковіївка, Бахмут, Кліщіївка, Водяне, Невельське, Мар’їнка і Вугледар на Донеччині.

✔ Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили 9 скупчень лаптів, позицію зеніток, уронілі вертоліт і сушку.

✔ За результатами останніх домовленостей ми отримаємо близько 320 танків від міжнародних партнерів.

✔ Наша постійна рубрика «горящая росія». Сьогодні зажигає Підмосков’я, де на 2 тисячах квадратів горить чи то состав ПММ, чи то склад із лаками та фарбами.

✔ Туреччина поставить нам плавучі електростанції, що зможуть закрити потреби в електриці для 1 млн домогосподарств. Їх розмістять у портах Молдови та Румунії, і подача електроенергії йтиме через них.

✔ Спадок із США, виявляється, отримав не тільки Залужний, а й українські виші. Григорій Степанець, американець українського походження, один з основоположників програмного забезпечення Microsoft, завіщав по $2 млн Києво-Могилянській академії та Українському Католицькому університету.

✔ На росії, в аеропорту Внуково, упав вертоліт Мі-8, бо зачепив лопатями землю під час посадки. Само небо гидує руснею. Лаптєзмі повідомляють, що є якісь постраждалі.

✔ Генпрокурор Нідерландів рекомендував вищому суду країни у Гаазі остаточно присудити скіфське золото Україні. Рішення суду має бути винесене у вересні.

✔ Непереможна українська армія почала формувати перші у світі ударні роти безпілотників у рамках проєкту «Армія дронів».

✔ У Києво-Могилянській академії заборонили російську мову. Для викладачів і студентів. «Якщо викладання російською не ведеться в університеті вже дуже давно, то тепер заборона стосується і спілкування між собою мовою окупантів у Могилянці. Це стосується абсолютно всіх: викладачів, студентів, адміністративного персоналу», – зауважив голова Наглядової ради Геннадій Зубко. Обожнюю цю запеклу русофобію 😊.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

 

Фото: karpowership.com.

Автори