10 хороших новин 14.01.2023

Валентина Емінова

(або скільки встигла знайти)

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах 14 населених пунктів.

✔ Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили 10 скупчень лаптів і склад боєприпасів.

✔ Незважаючи на всі потуги вагнера, російських десантників і чмобіків, х*й вони взяли за щоку, а не Соледар. Він тримається, орли Мадяра показують відео з нашим Прапором на заході міста, а непереможна українська армія 3,14здиться з орками за кожен квадратний метр. Орків там вже далеко не один некультурний шар. Майже вся іліта вагнера там полягла, разом із конашенківськими хваленими дшв.
Тому і обстріли сьогодні такі люті, щоби якось прикрити цей йо*аний стид. Але повірте, по всій лінії зіткнення зараз дуже напружилися, бо знають, як ми вміємо мститися.

✔ На Водохреще ПЦУ, а конкретніше – Епіфаній, знову служитиме у Києво-Печерській лаврі. Сподіваюся, Паша-мерседес не зіпсує православним свято і не повіситься у такий світлий день.
Ну хоча так, наскільки би ще він цим його зіпсував, то риторичне питання…

✔ Велика Британія передасть нам ескадрон танків Challenger 2, це вже підтвердив Ріші Сунак у телефонній розмові з Зеленським. Добре, що не всі на світі танчики виробляє Німеччина.

✔ А от Крістін Ламбрехт, яка очолювала міноборони Німеччини, йде з посади. Наступниця, правда, сильно не внушає оптимізму, але вона принаймні визнає, що нам потрібні Леопарди.

✔ Невідомі пограбували військові частини Пітера і Підмосков’я. На 44 млн рублів винесли всякого добра. Але це таки не наші бойові єноти, а сама русня, яка розграбовувала свою армію роками, а тепер «ачтослучілось». Є провадження і по інших регіонах, які не називаються.

✔ Русня вже вирішила подарувати нам частину Білгородщини, яку відрізали «засєчною смугою» під час розбудови ліній карго-оборони лаптів. Жителі цього населеного пункту тепер ох*ївають і ввічливо питають у губернатора, як так. Губернатор сказав, що ідітє нах*й, все узгоджено з міноборони, ми не хочемо мати лінію кордону безпосередньо з Україною, доведеться умірать.
Мені таки подобається наша репутація 😈.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автор