10 хороших новин 07.01.2023

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Стельмахівка, Макіївка, Діброва і Білогорівка Луганської області та Озарянівка, Соледар, Красна Гора, Підгородне, Бахмут, Кліщіївка, Сіль, Первомайське, Мар’їнка і Побєда на Донеччині. Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили 25 (!) скупчень лаптів, два склади боєприпасів і три позиції зеніток.

✔ Під Маріуполем благодатний вогонь зійшов на літак лаптів, що летів у бік Ростова. Загорівшись, він почав петляти. Наразі уточнюється, як він допетляв до землі.

✔ Злобні мелітопольські партизани влаштували лаптям фейерверки на підстанції і у районі нафтобази. Можливо, є двохсоті.

✔ Влада призупинила українське громадянство 13 московським попам (от вже правда бісова дюжина), а Митрополиту Тульчинському і Брацлавському Іонафану вершники Апокаліпсису з СБУ подарували на Різдво підозру у держзраді 🥳.
Географія попів – Тульчинка, Донбас, Буковина, Одеса, Ромни, Дніпро, Крим. Частина вже самостійно з’ї*али на росію. Решту тепер законно можна запхати у гармати і вистрілити у бік вілли Гундяєва депортувати на болота

✔ А ще ми нарешті ввели санкції проти Діми Білана, Лоліти, Тимощука, Якубовича, Петросяна, Михалкова, Симоньян, Кисельова, Галустяна, Харатьяна, Дюжева, Доліной, Кіпєлова – загалом 119 упирів. І знаєте, що особливо радує? Покоління, яке зараз вже досягло повноліття і вовсю воює та народжує, про більшість взагалі не знає, хто це, бл*ть, такі.

✔ У районі Щастя злобні луганські партизани підірвали залізничні колії сполучення «місто Луганськ – село Лантратівка». Цим шляхом лапті возили свою військову техніку і вивозили на росію крадене українське зерно.

✔ Пора заводити тимчасову рубрику «в очікуванні леопарда». Міно3,14дюліванія лаптів вже натякає, що або їх, або Абрамси ми невдовзі зможемо отримати. WSJ пише, що Польща готова передати нам свої Леопарди «і взагалі, що завгодно», а їх у них близько 250. Фінляндія також готова передати нам Леопарди.
Але танки німецькі, тому треба схвалення ображеної ліверної ковбаси.

✔ На Курщині ачтослучілось на трансформаторній підстанції. Чогось вона горить. Айяйяйяй, селище Моква залишилося без світла та опалення, у 22-градусний мороз, айяйяй. Ще гупає на Бєлгородщині, у Джанкої та Керчі.
Ну ж бо режим тиші так режим тиші 😈.

✔ Казанський пише, що самарських лаптів, яких наша арта розх*ярила в ПТУ у Макіївці, за 40 днів до того російський піп благословляв на війну хрестом, вкраденим у Луганську 😂.

✔ Жителі Маріуполя знову зірвали аквафреш з флагштоку на головній площі міста.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори