10 хороших новин 02.09.2022

✔ Непереможна українська армія видала лаптям цілу панамку 3,14дюлів на Слов’янському і Південнобузькому напрямках. Але головна інтрига зараз зберігається на півдні, куди ці жертви схрещувань радянських жінок із мавпами перекидають з Донбасу військову техніку.

✔ Тож наша нова тимчасова (до, власне, звільнення усіх територій) рубрика «новини контрнаступу». Крилаті козаченьки, разом з артою, ї*ашать по мостах, поромних переправах і скупченнях лаптів. Сьогодні тільки до обіду набили сушку, два танки, чотири гаубиці, град, склад боєприпасів і десять броньованих лаптєвозів.
У селі Правдине на Херсонщині у лаптів прокинувся інстинкт самозбереження, і вони викинули білий прапор. А от у Херсоні не прокинувся, тому довелося проводити на їхній базі, яку вони влаштували у студентському гуртожитку, радикальну дератизацію. Поверх сильно пошкоджено, дах обвалився, завалило під’їзд, кількість двохсотих уточнюється.

✔ У Мелітополі ЗСУ влаштували два потужних салюти на складах лаптів. Один з них у районі аеродрому, так шо плани його відновити знову накрилися аліной кабаєвой.

✔ Прекрасною ілюстрацією того, як росія йде нах*й і якими темпами, можна вважати газові новини. Зовсім нещодавно резіновая жопа путіна дмітрій мєдвдєдєв погрожував, що газ подорожчає з 3,5 до 5 тисяч доларів за тисячу кубометрів, якщо всі не перестануть “іх ростраівать”. Після цього ціна на газ обвалилася до 2300 доларів 😛 . Але росія продовжує робити вигляд, що це не вона обісралася, і погрозила, що якщо введуть граничні ціни на її газ (до речі, сьогодні країни G7 погодилися обмежити ціни на її нафту), то газу Європі більше не бачити. І відключила «Північний потік».
Один нюанс – у ЄС газохранилища заповнені вже майже під зав’язку.

✔ Двигуни на КамАЗах, якими русня так пишається, виявляється, були китайські. Але більше не будуть. І взагалі більше не буде ніяких двигунів, бо їхній виробник – китайська компанія Weichai перестає працювати з балалайнею. А це був чи не останній їхній міжнародний партнер. Ще раніше низка країн, які допомагали створювати КамАЗи, послали рф нах*й, так шо скоро на росіюшке буде ще один мертвий завод з тисячами безробітних.

✔ Байден просить Конгрес виділити для України $13,7 млрд допомоги у галузі безпеки та економіки і $2 млрд – на допомогу у зміцненні внутрішніх поставок енергоносіїв. Конгрес у таких справах Байдену, як правило, не відмовляє.

✔ «Укрзалізниця» отримає 98,5 млн євро від ЄБРР за проєктом “Електрифікація залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка”, а ЄС мобілізує додаткові 5 млн євро для збереження культурної спадщини України.

✔ Російські некроманти воскресили не тільки піонерію. Школярам ще тепер, як у совкові часи, знову доведеться збирати макулатуру. І не тому, що сортування сміття, ресайкл і оцеотвашеусе, а тому, що санкції, і паперу в них ніх*я нема. А знаєте, як називається проект? «Мільйон – Батьківщині». Так-так, мої злопам’ятні русофоби, він так і у совку називався.
Поки ж русня тупо 3,14дить в українських школах навіть грамоти. У Читі лаптятам видали у дитячому садочку грамоти з Тризубом. Тобто їхні воспіталки настільки тупі корови, що вони навіть гербу країни, проти якої накачують дітей, не побачили. А уявляєте, як обісралися батьки, коли дитя притягнуло домів Український Герб? І як вони кинулися наввипередки висловлювати своє обурення, що дітям дали Оце!!! Поки ніхто не подумав, що їм якось взагалі похуй.

✔ Товари бренду-гиганту побутової техніки Electrolux більше не продаватимуться на росії, і сама компанія уходить із балалайні.

✔ Вчора я писала, що кожен п’ятий лапоть вже проїв свої заощадження. Це ще не все. Вони беруть кредити під 350% річних, щоби дотягнути до зп. Обсяг мікрокредитів з початку року виріс на 20%. А «нормальні» банки кредитів тепер дають на 40% менше, бо сумніваються у платоспроможності.
До речі, самі лаптєбанки втратили вже понад $25 мільярдів через санкції.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

 

Фото: Районна інтернет-газета “Новості Зябліково”

Автори