Санкції на часі. 11.08.2022

Ростислав Павленко

Родинам рашистів, убитих в Україні, присилають «похоронки» на бланках сімдесятих років, надрукованих у срср. Уже тоді радянське керівництво готувалося до ІІІ Світової і наготувало, зокрема, і таких бланків.

А боєприпаси, накопичені за весь час після ІІ Світової для війни з Заходом, вивалюють на українців.

Судячи з усе впевненіших ударів ЗСУ, західна допомога дозволяє ліквідовувати ці запаси і здатна переламати хід війни. Рашисти, які планували захопити всю Європу, будуть відправлені на дно в Україні.

А радянських похоронок вистачить на них усіх – радянська «паперова промисловість працювала добре», як хвалилась героїня радянського ж фільму.

1. Євросоюз уже знайшов заміну російському вугіллю.

Імпорт вугілля до ЄС із Колумбії у червні збільшився вчетверо, до 1,2 млн т. Постачання австралійського вугілля досягло 1,1 млн т, максимуму за всю історію.

І це лише початок життя в умовах вугільного ембарго. На черзі – інші галузі.

2. Імпорт російських товарів до США у червні впав у 1,7 рази порівняно з травнем і до мінімуму з початку 2004 року.

Загалом на тлі санкцій обсяг торгівлі між двома країнами знизився вчетверо порівняно з рівнем 2021 року.

3. Для росії ж переорієнтуватися на схід набагато складніше.

Одною з основних проблем є дисконти від 30% до 50%, яких вимагають нові покупці. Допомагати рашистам з любові до русского міра ніхто не буде.

Також виникають проблеми через брак залізничних потужностей і вартості фрахту, що збільшилася, і страховки суден для морських перевезень.

4. Півтори сотні петербурзьких підприємств простоюють або працюють за скороченим графіком.

«Простоюють» у місті 68 підприємств. 60% виробництв — це 42 організації із закордонним капіталом. Здебільшого йдеться про промисловість — стоять 78% заводів, на яких збирають автомобілі. 9% припадає на організації у сфері торгівлі, 4% – на транспорт.

5. На обговорення ЄС внесено пропозицію у рамках сьомого пакету санкцій заборонити видачу шенгенських віз росіянам, повідомляє Кабмін ФРН.

І далі буде.

Автори