Санкції на часі. 09.07.2022

Ростислав Павленко

«Ми взагалі не бачимо, щоб росія вигравала цю битву», – заявили у Пентагоні, підсумовуючи аналіз ситуації на фронті.

Просування дається рашистам неспівмірною ціною, а зростання кількості і якості західної зброї дає ЗСУ можливості для успішних контрдій, дедалі ефективніших та дошкульніших.

Радянські запаси боєприпасів, які рашисти вивалюють на наших захисників і на мирних людей, великі, але не безмежні. Тому рашисти лютують, але тому у їхній пропаганді з‘являється скавучання про «затягування конфлікту». Адже, воюючи з вільним світом, рашистам ніде поповнювати припаси. Високотехнологічне озброєння вони не можуть поповнювати через санкції, які «поклали» їхнє виробництво, а масові снаряди і ракети не можуть виробляти у тих кількостях, які вони звикли використовувати.

Тож, Україні треба вистояти, отримуючи допомогу союзників і проводячи в країні зміни, необхідні для вступу до ЄС і НАТО. Тільки так переможемо – і відправимо рашизм на дно.

1. У російського бізнесу суттєво зросли податкові борги перед бюджетом.

Обсяг простроченої заборгованості організацій перед бюджетом із початку повномасштабної війни проти України підскочив на 66%. На кінець квітня компанії не сплатили податки до бюджетів усіх рівнів на 71,3 млрд рублів – рекордну суму з 2012 року. Сукупний борг бізнесу перед бюджетом досяг 101,9 млрд. рублів (+26% до лютого).

2. Кількість громадян рф, визнаних банкрутами у першому півріччі 2022 року, зросла на 37,8% у річному вираженні.

3. Найбільший нафтотрейдер Vitol Group вирішив вийти з проекту “Роснефти” “Восток Ойл”.

Нафтовий трейдер досяг угоди про продаж своїх акцій і перебуває у процесі залагодження юридичних формальностей, які необхідні для закриття цієї угоди.

4. Казахстан виходить із угоди Співдружності незалежних держав (СНД) 1995 року про Міждержавний валютний комітет.

5. Рейтингова агенція Fitch може визнати дефолт щодо білоруських єврооблігацій.

Далі буде.

Автори