Пріоритети бездарної влади (фото, відео)

Ірина Геращенко

Бідність. Ось що побачила в черкаських селах. Люди жалілися на вартість газу і доставки, що за копійки змушені продавати теля чи порося «на вагу», просили допомогти встановити котел в будинках культури, придбати школі принтер, а ФАПу – кушетку.

Все це про 197 округ, де в неділю відбудуться вибори.

Там, де серед чистого поля, сам один, в компанії з главою ОДА Скічком, Головний слуга, чомусь БЕЗ НАРОДУ, в серпні відкрив найбільший прапор України.

Риторичне питання, чому Зеленський почав панічно боятися людей, чому в полі його зустрічала тільки пшениця, й влада не запросила навколишні села разом відзначити День прапора.

Ще риторичніше питання – пріоритети бездарної влади.

В умовах, коли в області недостатньо кисневих станцій, в лікарнях є борги перед медиками, 164 тисячі гривень з обласного бюджету пішли на проєктну документацію об’єкту, на відкриття якого не запросили жодного жителя області.

На сам об’єкт спонсори виділили 21 (!) млн грн! Хто ці таємничі добродії, які, замість підтримати лікарні, школи, профтехучилища, закупити кисень чи інвестувати в бізнес, створивши робочі місця в умираючих селах, вбухали 21 мільйон, аби Зеленський в повній самотності перерізав чергову стрічку?

Чомусь думаю, що це були олігархи. З якими так «бореться» Зеленський. Ті самі, хто забезпечує і фінансування брудної кампанії на окрузі, де створюється сітка для підкупу виборців.

 

Автори

Усі відео