Команда фільму «Зошит війни» представить його у 10 містах України (трейлер, фото)

 

Команда фільму «Зошит війни / War Note» представить його у 10 містах та кінотеатрах України. Про це інформує Мілітрний.

Творці фільму Babylon 13 та його співавтори – українські бійці вирушили у тур нашою державою.

Вже сьогодні 2 вересня 2021 року о 19:15 його покажуть у Дніпрі в кінотеатрі мережі Multiplex у ТРЦ «Караван» та Одесі в кінотеатрі мережі Multiplex у ТРЦ Gagarinn Plaza.

Завтра, 3 вересня відбудеться прем’єра у Запоріжжі (кінотеатр Multiplex у ТРЦ «Аврора») та у Миколаєві (кінотеатр Multiplex у ТРЦ City Center).

Сеанси на майбутні дні:

04.09 – Маріуполь
04.09 – Житомир
10.09 – Хмельницький
11.09 – Вінниця

Переліки всіх кінотеатрів, де вже заплановані покази дивіться тут.

Фільм, створений з особистих відеозаписів із телефонів та камер українських бійців. Стрічка запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на фронт війни з Росією – у химерне потойбіччя, де панують закони відмінні від звичайного світу.

Співавтори фільму – це ті, без кого б насправді фільм не відбувся. Адже в основні його – особисті відеозаписи з телефонів, камкодерів, фотоапаратів та гоупро українських бійців. Усі ці матеріали зрештою сплелися в одну канву документальної стрічки.

Всього таких співавторів – 18. Деякі з них – загинули на фронті. Стрічка War Note стає водночас і збірним образом українського бійця, і гарною пам’яткою про тих, кого вже нема з нами. Увесь список авторів із короткими автобіографічними довідками можна подивитися тут.

Відвідати прем’єру у твоєму місті це чудова можливість не просто подивитися фільм, а поговорити про нього з командою, запитати про все, що цікавить та спробувати зрозуміти погляд автора на тему.

10 гривень із кожного проданого квитка буде передано у фонд допомоги армії «Повернись живим» для закупівлі мобільних комплексів спостереження.

Джерело

Усі відео