СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 23.06.2021

Ісламська Республіка Афганістан 

Таліби захопили головний митний перехід Шерхан-Бандар між Таджикистаном і Афганістаном.

Глава Місії ООН зі сприяння Афганістану (МООНСА) Д. Лайонс заявила, що з травня поточного року бойовики терористичної організації “Талібан” взяли під контроль понад 50 районів Афганістану.

Представник Міністерства оборони Афганістану Ф. Аман повідомив, що на тлі погіршення ситуації з безпекою в різних частинах країни створюються загони народного ополчення для протидії талібам.

М’янма

Бойове зіткнення сталося між військовими та новоствореними угрупованнями самооборони у Мандалаї, другому за величиною місті країни. Вісім людей загинуло та вісім було затримано.

Єменська Республіка

Повстанці з підтримуваного Іраном руху «Ансаруллах» (хусити) збили другий за два дні американський безпілотний літальний апарат над містом Маріб в центральному Ємені.

Під час боїв між єменськими лоялістами і повстанцями-хуситами, які намагаються взяти під контроль стратегічне місто Маріб, загинули 90 людей.

Республіка Ірак

Розвідка Туреччини (MIT) здійснила операцію з ліквідації особливо небезпечного терориста РКК У. Догана, розшукуваного за червоним циркуляром Інтерполу.

Джерело

Усі відео