Чому вони не сидять?!

Джон Сміт

У ситуації зі свиношвілі цікаве навіть не те, що понаїхавша свиня в Україні має право ображати кого б то не було. Після того, як президентом українці зробили мудака, який їх називав проститутками, це вже норма.

Тут більше цікаве питання, чому свиня досі не сидить? Справа проти нього не закрита.

Найближчого помічника свині – Дангадзе – взяли на гарячому з сумкою з 300 тисячами доларів для свині з Москви, від ФСБ. Сам Дангадзе пішов на угоду зі слідством, дав свідчення проти свині та давно вийшов на волю.
То чому свиня досі не сидить, а ходить по ефірам і відмазує владу, називаючи українців, що задають питання, нікчемами?

Та тому, що на чолі держави – чужорідний гнійник. Цей чужорідний гнійник захопив владу і тепер, щоб втриматися, потребує подільників. Грабувати держпідприємства, вганяти країну в СОТНІ МІЛЬЯРДІВ нових боргів, а відсотки нашому Зезиденту, який сам-то купив боргові облігації, нехай платить “тупа біомаса” ©, для цього всього потрібні вірні подільники.

А вірність подільників мафія забезпечує спільними злочинами. Злочинами проти всіх нас.

Бо розграбовувати Ковід-фонд, коли тисячі людей померли, і щоб звільнений “доктор Смерть” не заговорив, ці всі члени мафії мають бути замазані.

Тому Хомчак, який відробляв замовлення ОПГ на рейдерство ціною життів ввірених йому бійців, не сидить. Нарік на стадіоні верещав про Іловайськ, але винний за Іловайськ не сидить, а підвищений і керує військами, кидає вмирати морпіха Журавля, а потім оббріхує його.

Бо істота зі стадіону і сама замазана: у зрив захоплення вагнерівців, у Оман і у купу інших злочинів.

Всі ці бігуси, гнапи, лещенки, влащенки і шустери, мосейчучки і найєми, свиношвілі та верещучки з іншими імбецилами із Трускавецького університету тепер мають будку і миску та гавкають по команді. Щойно десь засмерділо – фіть! – гавкаєм про Порошенка!

І тому на свободі шизонута савченко. Вся країна бачила її кровожерливі розмови, як треба зробити “300 тисяч смєртєй, Володя!”. Але вона на свободі. Бо для зелених спроба вбити всіх цих майданутих – не злочин.

Ну, а за ниточки цих мудаків смикає ФСБ. Бо дрібний кримінал завжди ходить під мусорами.

Весь цей гнійник пора вимітати з України. Це вже нові януковичі.

Усі відео