СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 09.06.2021

Республіка Ірак

На півночі країни у районі Гара військово-повітряні сили Туреччини знищили двох терористів угруповання РКК.

Федеративна Республіка Сомалі

У будинку в районі Нижня Шабелле, де терористи з організації «Аш-Шабаб» займалися виробництвом вибухівки, стався вибух, через що загинуло майже 60 членів цієї організації. Також загинули жінка і дитина.

Ісламська Республіка Афганістан

За інформацією Центрального командування американських збройних сил (CENTCOM), США завершили виведення більше половини своїх військ із Афганістану. Військові США офіційно передали міністерству оборони Афганістану шість опорних об’єктів.

8 червня розпочалося виведення італійського військового контингенту з території Афганістану.

8 червня бойовики «Талібану» взяли під контроль район Давлат Абад у провінції Фарьяб. Що сталося з 30 співробітниками служби безпеки, які охороняли будівлю районної адміністрації, наразі невідомо.

У провінціях Парван і Герат підірвано опори ліній електропередач внаслідок чого виникли перебої з електрикою у столиці країни Кабулі та декількох провінціях.

Щонайменше три людини загинули та 24 отримали поранення у місті Файзабаді провінції Бадахшан під час зіткнення між силами безпеки і протестувальниками. Причиною масових заворушень є погіршення криміногенної ситуації у провінції, нестача електрики й питної води.

Сирійська Арабська Республіка

ООН спрямувала 95 вантажівок з гуманітарною допомогою до Ідлібської зони деескалації.

Джерело

Усі відео