Фонд Порошенка передав чергову партію допомоги для мешканців Запорізької області (фото)

Сьогодні до Запоріжжя прибула чергова партія допомоги від Фонду Порошенка та ГО «Справа Громад». 500 наборів першої необхідності вже найближчим часом будуть доставлені мешканцям Запоріжжя і області. Допомогу отримають малозабезпечені громадяни, літні люди, багатодітні родини, самотні матері та родини військовослужбовців.

«Більше року в країні вирує епідемія. За цей час ми вкотре переконались, що проблеми коронавірусу цікавлять всіх, окрім влади. За цей рік Благодійний Фонд Порошенка став справжнім фондом боротьби з коронавірусом. Разом з благодійниками він підтримує українців у цей надважкий період. Тільки Запорізькій області Фонд Порошенка надав допомоги більше ніж на мільйон гривень», – коментує голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко.

«Окрім цього лише партія «Європейська Солідарність» розробляє конкретні кроки для подолання епідемії, які влада не хоче впроваджувати лише тому, що їх пропонує опозиція. Але навіть в таких умовах опозиційна сила та її лідер – п’ятий Президент Петро Порошенко продовжують боротись за життя і здоров’я кожного українця. Вже найближчими днями пакунки першої необхідності будуть доставлені тим, кому сьогодні найважче», – наголосив Ігор Артюшенко.

Розвантажили пакунки депутати «Європейської Солідарності», активісти Запорізького осередку ВГО «Солідарна молодь», ГО «Справа Громад» та активісти партії. Саме вони найближчим часом розвезуть допомогу по Запорізькій області.

«Я вже знаю, кому буду доставляти набори: це переважно люди з інвалідністю та тяжкохворі. Ми знаємо, що є такі люди, які не мають можливості повідомити, що їм не вистачає навіть на їжу», – зазначив депутат Запорізької міської ради фракції «Європейська Солідарність» Валерій Прозапас.

З самого початку пандемії Фонд Порошенка та благодійники надають посильну допомогу Запорізькій області. Минулого року партійці разом з волонтерами доставили понад 1000 наборів з ліками та продуктами. Окрім цього Фонд Порошенка надав величезну допомогу медзакладам і лікарям регіону.

«Цей рік Фонд Порошенка розпочав з передачі українським лікарням кисневих концентраторів, що є продовженням регулярної допомоги українцям в боротьбі з Covid-19, – розповідає депутат Запорізької обласної ради фракції «Європейська Солідарність» Олег Чернов, – Кисневі концентратори отримали лікарні Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя».

«Загалом, з самого початку пандемії тільки в Запорізькій області Фонд Порошенка та партія «Європейська Солідарність» відремонтували і оновили три апарати штучної вентиляції легенів експертного класу для опорної лікарні Бердянського району, передали 400 високоточних ІФА-тестів для виявлення коронавірусу, забезпечили медиків Запорізького регіону понад 1000 сертифікованих захисних костюмів та комплектів окулярів, придбали для медзакладів пульсоксиметри, закупили і доставили мешканцям Запорізької області більше тисячі наборів першої необхідності з ліками та продуктами», – зазначив Олег Чернов.

Джерело