Петро Порошенко привітав ухвалення Резолюції Європарламенту проти російської агресії

Петро Порошенко

Щиро вдячний нашим друзям в Європейському Парламенті за потужну Резолюцію на підтримку України. Дуже важливо, що попри рекомендаційний характер документа зроблено перший символічний офіційний крок до формування пакету «пекельних санкцій» Заходу проти російського агресора.

Не покладаючи особливих сподівань на активність влади, наша політична сила Європейська Солідарність ініціативно долучалась до роботи над документом в рамках Європейської народної партії.

Тішить, що наші союзники продовжують виступати спільним фронтом стримування російської агресії проти України як форпосту на східному фланзі трансатлантичного світу. Українській владі слід діяти з позицій не імітації, а захисту національних інтересів держави! Діємо солідарно, діємо по-державницьки!


Іванна Климпуш-Цинцадзе

Щойно Європарламент з величезною перевагою голосів ухвалив резолюцію проти російської агресії. У разі вторгнення РФ до України ЄП рекомендує Євросоюзу бути готовим:

– відключити РФ від SWIFT;
– негайно припинити купівлю російського газу та нафти;
– запровадити санкцій проти російських олігархів та членів їхніх сімей і заморозити їхні активи, а також… анулювати візи.

Це рекомендація, але на рівні рішення європейської інституції таку тональність бачимо вперше.

Дякую нашим друзям у ЄП!
Thank you, dear friends in EP!

 

Поділитися:
Share
Усі відео