Медичні заклади по всій країні отримують кисневі концентратори від Фонду Порошенка (фото, відео)

 

У Бородянку на Київщині привезли кисневі концентратори від Порошенка

Бородянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала 3 кисневі концентратори від благодійного Фонду Порошенка. Про це пише у Facebook депутатка Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Галина Єрко.

«Бородянщина отримала три кисневі концентратори. Проблему захворюваності на COVID Київщина відчула ще минулого року, проте рівень оснащеності медичних закладів потребує поліпшення, особливо це стосується первинної ланки медицини, адже саме медики первинної ланки першими реагують та надають необхідну допомогу», – пише Галина Єрко.

У медзакладах первинної ланки держава, на жаль, не передбачила встановлення кисневих концентраторів, пояснюють медики. Тому лікарі розраховують на благодійників.

«Звертаються хворі, які навіть не мають декларації. Буває таке, що привозять із сатурацією 90, не завжди можна госпіталізувати такого хворого», – розповідає завідувачка відділення Бородянської АЗПСМ Ніна Шнайдер.

«Кисневі концентратори – дуже суттєва допомога для нашого закладу. Апарати будуть задіяні в першу чергу для порятунку тих, хто хворіє на СOVID, а також для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Дуже дякую Фонду Петра Порошенка за підтримку та допомогу в цей непростий час», – заявив головний лікар Бородянського центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Бовсуновський.

Медики зауважують, що кисневі концентратори мобільні і можуть надавати допомогу тим, хто потребує кисневої терапії, але не госпіталізується.

«Сподіваємося, що ці кисневі концентратори збережуть життя не одному мешканцю територіальної громади»,- говорить депутатка Київської облради Тетяна Семенова.

Вона подякувала лікарям за важку працю в умовах пандемії. І висловила надію, що держава врешті решт оцінить працю медичних працівників і відповідною заробітною платою, і гідними умовами.

Тетяна Семенова зауважила, що це не останні кисневі концентратори від Фонду Порошенка, які отримають медичні амбулаторії Київщині.

«Ще надійшло багато заяв від головних лікарів Центрів первинної медичної допомоги Київщини, і у них є надія отримати ці кисневі концентратори, на жаль, не від державами, а від благодійників»,- додала вона.

Як відомо, 21 березня Київська область віднесена до так званої «червоної» зони. На Київщині, зокрема, коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу протягом трьох днів перевищив 20%, а рівень госпіталізації перевищив 70%.

Днями від Фонду Порошенка та волонтерів ще одна партія з 30 кисневих концентраторів відправлена в українські лікарні у Вінницьку, Донецьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Київську, Львівську, Одеську, Рівненську, Сумську та Черкаську області. Наразі закупівля кисневого обладнання для хворих на коронавірус є пріоритетом Фонду Порошенка та волонтерів. Вже більше 100 кисневих концентраторів передані в лікарні.

Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

У жовтні 2020 року за підтримки Фонду Порошенка та компанії Рошен розпочалося вітчизняне виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Загалом у Порошенка витратили на благодійну допомогу під час пандемії 120 мільйонів гривень.

Джерело

 

«Коли жінці з глухого села радять знайти концентратор у фейсбуці, вона йде до нас»: у Канівський центр первинної меддопомоги привезли кисневі апарати від Порошенка

Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги в Черкаській області отримав два кисневі концентратори від Благодійного фонду Петра Порошенка.

Директорка медзакладу Наталія Горьова наголошує, що концентратори потрібні для надання невідкладної допомоги всім хворим з гострою дихальною недостатністю.

«Так як місто було в «червоній зоні» і не всі хворі виписуються з інфекційних відділень, які можуть самостійно дихати, виникає потреба в концентраторі дома. Коли кажуть жінці з глухого села – зайдіть у фейсбуці, знайдіть громадську організацію, вони всі біжать до нас, до своїх сімейних лікарів. Будемо мати. На якийсь тиждень можемо дати покористуватись. Однозначно, це буде дуже позитивно і потрібно», – сказала вона.

«Кисневі концентратори серйозно посилять спроможності центру підтримати хворих, які страждають на кисневу недостатність. Переконаний, що ця допомога своєчасна і врятує життя не одному канівчанину. Певен, що передав кисневі концентратори у надійні і професійні руки лікарів на чолі з очільницею Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталі Горьовій», – повідомив голова Черкаської ТОП «Європейська Солідарність», заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко.

«Напередодні в Україні встановлено сумний добовий рекорд – 333 померлих, що є найбільшою кількістю тих, хто загинув від коронавірусу з початку пандемії. Головна проблема в тому, що у лікарнях, як і раніше, бракує кисню. Люди задихаються через брак кисневих концентраторів. Наша команда і надалі продовжить втілювати стратегію боротьби з COVID у тому числі завдяки підтримці Фонду», – додав він.

«Я перехворіла у більш легкій формі, а батьки хворіли тяжко. Багато знайомих, які перехворіли, були на кисневих концентраторах, тому вони дуже важливі», – сказала жителька Канева Віталія Мороз.

Днями від Фонду Порошенка та волонтерів ще одна партія з 30 кисневих концентраторів відправлена в українські лікарні у Вінницьку, Донецьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Київську, Львівську, Одеську, Рівненську, Сумську та Черкаську області. Загалом більше 100 кисневих концентраторів передані в лікарні.

Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

Загалом у Порошенка витратили на благодійну допомогу під час пандемії 120 мільйонів гривень.

Джерело

 

Гайсинська та Крижопільська районні лікарні на Вінниччині отримали кисневі концентратори від Фонду Порошенка

За словами головного лікаря Гайсинської центральної районної лікарні Ігоря Кохана, обладнання відразу передають в інфекційне відділення, в якому лікуються пацієнти з підтвердженим діагнозом і потребують кисневої терапії.

«Ситуація напружена в закладі: практично 95-98% ліжок, які виділені під ковід, завантажені пацієнтами. Зі 140 ліжок майже 100 займають пацієнти з підтвердженим діагнозом. Понад 30 – з підозрою на ковід, очікуємо результатів аналізів. Дуже багато хворих на сьогодні потребую кисневої терапії – понад 40 осіб. Тому хочу подякувати Фонду Порошенка за таку допомогу, вагому і суттєву, яка безпосередньо зараз буде використана нашими пацієнтами», – сказав лікар.

Депутат Гайсинської міської ради Наталя Тарасюк втратила чоловіка, а тепер продовжує допомагати людям, які хворіють на коронавірус.

«З початку пандемії захворіла вся моя родина: першим – свекор, потім чоловік, я, діти і онук. Так склалось, що мій чоловік за 20 днів помер у лікарні від коронавірусу. Йому було 49 років. Влада нічого не зробила, аби допомогти врятувати йому життя, не забезпечила киснем. Сьогодні я дуже вдячна за кисневі концентратори, які будуть забезпечувати тяжкохворих киснем. Це допоможе їм зберегти життя», – сказала Наталя Гайсинська.

Доставив концентратори у Гайсин разом із активістами депутат Вінницької обласної ради Андрій Гижко.

«Минув рік, як в Україні був впроваджений перший карантин. І ми маємо, на жаль, сумний підсумок на Вінниччині: за рік в області захворіло понад 52 тисячі жителів, майже тисяча, на жаль, вже померли. Лікарі області завдяки Фонду Порошенка отримали 12 тисяч захисних костюмів, педагоги змогли влітку минулого року пройти ІФА тестування. Ми можемо говорити про сотні врятованих людських життів, коли мова йде про сучасний цифровий ренгенапарат, про відремонтовані апарати штучної вентиляції легенів. А сьогодні ми передаємо кисневі концентратори в Гайсинську та Крижопільску районні лікарні», – сказав Андрій Гижко.

«У нашій районній лікарні ситуація аналогічна, як і по всій Вінницькій області – критичне забезпечення киснем. Ми впевнені в тому, що отримані концентратори збережуть не одне життя», – прокоментував депутат Гайсинської міської ради Анатолій Шульга.

Допомогу від Фонду для Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування отримав її директор Тарас Кубаль. Він розповів, що нині в закладі знаходиться 60 хворих з пневмоніями, із них 40 – з підтвердженим ковідом.

«Ситуація з постачанням кисню у нас напружена, на добу йде біля тридцяти кисневих балонів. Раніше Фонд неодноразово надавав допомогу медичними препаратами, засобами індивідуального захисту, дезінфекційними засобами», – наголосив лікар.

Крижопільчанка Ганна Шевчук перехворіла на коронавірус і знає, наскільки важко працювати лікарям без необхідного обладнання.

«Мені довелось протягом усього лікування використовувати кисневу маску, тому я розумію важливість концентраторів. Я розумію важливість і захисних костюмів, і масок, і медичного обладнання. Із початку пандемії я бачила, як родина Порошенків допомагала усім лікарням України», – зауважила Ганна Шевчук.

Дружина пацієнта, який потребує кисневої терапії, Ніна Імбер висловила сподівання, що нові кисневі концентратори для Крижопільської лікарні допоможуть вилікуватися її чоловіку.

«Ми сподіваємось, що чоловік вилікується. Велика подяка від мене і моїх односельчан», – сказала Ніна Імбер.

«Ситуація справді критична, хворих надзвичайно багато. Не вистачає ні кисню, ні концентраторів. Керівництво лікарні неодноразово звертається до всіх благодійників про допомогу. І саме Фонд Порошенка завжди допомагав і допомагає», – підсумувала депутатка Крижопільської селищної ради Світлана Рибак.

Днями від Фонду Порошенка та волонтерів ще одна партія з 30 кисневих концентраторів відправлена в українські лікарні у Вінницьку, Донецьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Київську, Львівську, Одеську, Рівненську, Сумську та Черкаську області. Наразі закупівля кисневого обладнання для хворих на коронавірус є пріоритетом Фонду Порошенка та волонтерів. Вже більше 100 кисневих концентраторів передані в лікарні.

Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

У жовтні 2020 року за підтримки Фонду Порошенка та компанії Рошен розпочалося вітчизняне виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Загалом у Порошенка витратили на благодійну допомогу під час пандемії 120 мільйонів гривень.

Джерело

 

Кисневі концентратори від Порошенка привезли на Донеччину: Кількість хворих стрімко зростає

Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування на Донеччині отримала два кисневих концентратори, пульсоксиметри і захисні костюми від Благодійного фонду Порошенка та громадської організації «Справа Громад».

Директор КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Юрій Бородін зазначив, що ситуація з кількістю хворих на коронавірус, які потребують кисневої підтримки, останнім часом значно ускладнилась.

«Два тижні тому у нас в ковідному відділені лежало 24-27 людей в день, сьогодні 47. Відповідно в два рази погіршується ситуація. Ми розуміємо, що лікування пацієнта на ковід в лікарні коштує сім’ї приблизно 70-150 тисяч гривень, в залежності від супутніх ускладнень. Це неможлива ноша і звісно треба допомагати. Місто допомагає як може, і будь-яка допомога, яка надходить ззовні, тільки дає можливість нам бути міцнішими проти того вірусу», – сказав він.

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич повідомила, що влада не спромоглася за рік забезпечити лікарні необхідним.

«Ми разом з народною депутаткою Марією Іоновою зустрілися з колективом. На жаль, у великій кількості лікарень досі є незакриті потреби, тому що кількість пацієнтів і госпіталізацій зростає. Ми бачимо, що влада провалила підготовку до третьої хвилі коронавірусу. Мали рік, щоб забезпечити лікарні необхідним. Елементарно – киснем, кисневими концентраторами. Це найбільш потрібне для пацієнтів з ковідом, тому що вони є киснезалежними», – сказала вона.

«На жаль, це не виконується повною мірою. Той фонд для боротьби з коронавірусом, який депутати виділили в березні, був витрачений на інші потреби, в тому числі понад 30 мільярдів витрачено на будівництво. Влада бореться з коронавірусом закатуванням грошей в асфальт. Але ми розуміємо, що це не працює. Тому своїми зусиллями, в тому числі завдяки Порошенку, вдається допомагати таким закладам, навіть невеликим відділенням приділити увагу і допомогти», – додала Зінкевич.

Загалом, чергова партія з 30 кисневих концентраторів передається в лікарні Вінницької, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської та Черкаської області. Закупівля кисневого обладнання зараз є одним з головних пріоритетів Благодійного фонду Порошенка. За час пандемії до українських лікарень вже було передано більше 100 кисневих концентраторів.

Також за час пандемії було передано 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Також Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А в жовтні 2020 року розпочалося вітчизняне виробництво високоякісних захисних костюмів для медпрацівників. Загалом у Порошенка за час пандемії надали допомогу близько 200 медичним закладам і витратили на благодійність 120 мільйонів гривень.

Джерело

 

У сільські ФАПи на Прикарпатті, які менше забезпечені, ніж міські лікарні, передали кисневі концентратори від Порошенка

Фонд Петра Порошенка передав в Івано-Франківську область чергову партію кисневих концентраторів. Цього разу апарати отримають сільські та селищні амбулаторії, фельдшерсько-акушерськи пункти.

Кисневі концентратори вже передали у фельдшерсько-акушерський пункт села Гаврилівка, Надвірнянського району, та Центр первинної медико-санітарної допомоги у Більшівцях, Галицького району.

«У нас є швидкі тести, які робимо всім, хто звертається з підозрою на коронавірусну інфекцію. Залежно від стану хворих відправляємо на госпіталізацію, або ж на амбулаторне лікування», – зазначив завідувач ФАПу Олег Воробець..

«Завдяки отриманому сьогодні концентратору зможемо на місці допомагати людям, у яких впала сатурація», – додав лікар.

За словами головної лікарки Центру первинної медико-санітарної допомоги Оксани Базилюк, апарат може служити при невідкладних станах, коли потрібно допомогти до приїзду швидкої, при лікуванні хвороб легень, серцевої недостатності.

Лікарка наголосила, що зараз дуже актуальним він буде для хворих на COVID мешканців громади, які після виписки зі стаціонару є кисневозалежними. Апарат безкоштовно буде надаватися їм у тимчасове користування.

«Хочу подякувати Фонду Порошенка за придбання кисневого концентратора для нашої громади, який буде підтримкою для наших медиків», – сказала Оксана Базилюк.

Народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка відзначив, що Фонд Порошенка продовжить підтримувати медичних працівників, які лікують хворих на коронавірусну інфекцію.

«Сьогодні країна перебуває у критичній ситуації. На жаль, влада провалила підготовку до чергової хвилі коронавірусу, і сьогодні дуже багато благодійників, серед яких і Фонд Петра Порошенка, закупівлею кисневих концентраторів, іншого обладнання дають можливості медикам краще протистояти хворобі», – сказав народний депутат.

«Ми сьогодні не ділимось на владу і опозицію, сьогодні ми хочемо допомагати людям», – зазначив Олег Синютка.

Голова фракції «Європейської Солідарності» в Івано-Франківській обласній раді Ростислав Кукурудз заявив, що партійна команда зараз сфокусується на підтримці сільських та селищних ФАПів, які менш забезпечені медичним обладнанням.

«Після проведення нашими фахівцями аналізу щодо забезпечення медичних закладів обладнанням, яке продукує кисень, ми зрозуміли, що є серйозна проблема у периферійних закладах. Тому ми вирішили сконцентрувати зусилля на допомозі ФАПам та амбулаторіям», – сказав Ростислав Кукурудз.

Днями від Фонд Порошенка та волонтери розпочали передачу чергової партії з 30 кисневих концентраторів для українських лікарень у Вінницькій, Донецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Рівненській, Сумській та Черкаській областях. Закупівля кисневого обладнання для хворих на коронавірус на сьогодні є важливим пріоритетом Фонду Порошенка та волонтерів. Всього з початку пандемії в українські лікарні благодійники передали більше 100 кисневих концентраторів.

Крім цього, Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

Також з жовтня 2020 року розпочалось виробництво високоякісних захисних костюмів у Чернігівській області. Проект підтримав Благодійний фонд Порошенка і корпорація Рошен. Загалом у Порошенка витратили на благодійну допомогу під час пандемії 120 мільйонів гривень.

Джерело

 

Кисневе обладнання в лікарнях вже не витримує: Сумські медзаклади отримали додаткові концентратори від Порошенка

Медичні заклади в Сумах отримали чотири кисневі концентратори від Фонду Порошенка.

Два апарати передали у Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології імені З.Й. Красовицького. Ще два – в інфекційне відділення Сумської міської клінічної лікарні №4.

Лікарі відверто говорять про вкрай тяжку ситуацію зі зростанням захворюваності на коронавірус, говорять – киснева терапія це саме те, що дійсно може врятувати життя сумчанам, які опинилися на лікарняних ліжках.

Директор МКЦ інфекційних хвороб та дерматології ім. З.Й. Красовицького Юрій Будніков розповів, що наразі всі місця, виділені для хворих на ковід, заповнені. І кисневі концентратори для частини хворих життєво необхідні.

«Дуже дякую Фонду Порошенка, адже ті концентратори, що є – майже цілодобово працюють, не витримують такого навантаження, напруги, тому виходять з ладу. Тому це дуже вчасно», – зауважив Юрій Будніков.

Заступниця директора з медичної частини клінічної лікарні №4 Віра Сизоненко розповіла, що інфекційне відділення розраховане на 30 ліжок, але сьогодні в лікарні вже 35 хворих. Кількість пацієнтів зростає, і місць в лікарні не вистачає. За її словами, кисневої терапії потребують 12 осіб.

«Ми завтра вже введемо в експлуатацію нові концентратори, тому що вони потрібні хворим. Так що велике дякуємо за все», – зазначила лікарка.

Депутат Сумської міської ради від «Європейської Солідарності» Вадим Акпєров зазначив, що майже рік партійці разом з Фондом Порошенка надають волонтерську допомогу медичним закладам Сумщини.

«Рівно рік тому, приблизно в цей самий час, коли розгорталась перша хвиля пандемії коронавірусу, Суми отримували від Фонду Порошенка продуктові набори нужденним під час карантину, потім були захисні костюми для лікарів, пульсоксиметри та інше медичне обладнання», – нагадав він.

«За рік ані центральна влада Зеленського, ані місцева влада так і не змогла надійно захистити людей від пандемії. Тож доводиться знову включатися в роботу, допомагати медикам та лікарням в боротьбі з пандемією, заради порятунку життя сумчан», – наголосив Вадим Акпєров.

«Як бачимо, вибори далеко позаду, та робота по захисту країни від пандемії триває. Тільки зараз вона ще більш інтенсивна», – зауважив він.

Чергову партію з 30 кисневих концентраторів від Фонду Порошенка та волонтерів відправляють в українські лікарні у Вінницьку, Донецьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Київську, Львівську, Одеську, Рівненську, Сумську та Черкаську області. Загалом більше 100 кисневих концентраторів передані в лікарні.

Фонд Порошенка спільно з компанією Рошен і волонтерами з перших днів пандемії забезпечують медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і розхідники понад 50 апаратів ШВЛ, оплатили та відправили у регіони України понад 50 тисяч продуктових наборів для людей із вразливих категорій. Допомогу отримали близько 200 медичних закладів.

Загалом у Порошенка витратили на благодійну допомогу під час пандемії 120 мільйонів гривень.

Джерело

 

Автори