Такі жахливі санкції

Mason Lemberg

Таким чином, сьогодні минуло 23 (двадцять три) дні з моменту введення санкцій проти Тараса Козака і телеканалів Zik, 112, NewsOne.
Таким чином, сьогодні минуло 7 (сім) днів з моменту введення санкцій проти Медведчука і Марченко.
В обох випадках санкції вводили за фінансування тероризму, тяжкого злочину проти держави і суспільства.

Фактично:

  • Всі 3 підсанкційні канали спокійно вели мовлення в інтернеті.
  • Нікого з “журналістів” чи керівників телеканалів за 23 дні не допитали з приводу фінансування їх каналів терористами.
  • “Журналісти” цих телеканалів від безкарності створили новий телеканал.
  • “Журналісти” цих телеканалів за гроші Медведчука купили телеканал у патріотичного патріота зі Свободи і тепер відновлять мовлення там і будуть забивати баки людям знову і безперешкодно.
  • Зі 100 підприємств, зазначених в декларації Медведчука, санкції введені проти 2 підприємств, які є резидентами росії, та на них санкції ніяк не впливають. На жодне з українських підприємств Медведчука і Марченко санкції не накладені. А отже вони працюють у звичному режимі та далі можуть фінансувати тероризм в повному обсязі (за це ж вводили санкції).
  • У декларації Медведчука не зазначено багато підприємств, якими він володіє, і НАЗК в цьому плані абсолютно бездіє. Теж свідомо.
  • Зеленський підписав рішення РНБО на наступний день після його прийняття, що дало можливість і Медведчуку, і Марченко вивести кошти з рахунків. Хоча, напевне, вони було виведені ще до того, бо:

– літаки Медведчука перегнали в Швейцарію до введення санкцій,
– за 23 дні жодних обшуків у людей, які фінансують тероризм,
– за 23 дні жодних підозр людям, які фінансують тероризм,
– за 23 дні жодних арештів людей, які фінансують тероризм.

Можна спитати, де ті всі прекрасні дякули, лідєри мнєній, політики і проча мєрзость, яка дякувала патріотові Зеленському за санкції? Не хочете зараз вибачитись перед людьми за те, що ввели їх в оману, і за те, що піарили недомірка, який відмазує Медведчука від покарання і робить з нього і його самки переслідувану жертву режиму, нічого не змінюючи ні в плані його медійних можливостей, ні в плані фінансових можливостей, ні в плані його волі?

 

Автори

Усі відео