СЗР України: Огляд терористичної активності у світі станом на 26.02.2021

Авіація США завдала ударів по об’єктах проіранських угруповань у Сирії. Бойовики радикального ісламського угруповання «Боко харам» здійснили ракетний обстріл міста Майдугурі. У Стамбулі заарештовано члена терористичної організації «ІД».

Сирійська Арабська Республіка

Двоє жителів міста Рас-ель-Айн, що у провінції Хасеке, загинули через підрив терористами автомобіля, поранення отримали ще сім мирних громадян.

Військова авіація США завдала ударів по об’єктах проіранських угруповань у Сирії. Офіційно заявляється, що авіаудари стали відповіддю на нещодавні напади на представників США і Міжнародних коаліційних сил в Іраку, а також постійні погрози терактами з боку проіранських воєнізованих угруповань «Катаїб Хезболлах» і «Катаїб Саїдаль-Шухада».

Федеративна Республіка Нігерія

Двоє поліцейських загинули внаслідок нападів, скоєних невстановленими озброєними особами у штаті Анамбра.

Бойовики радикального ісламського угруповання «Боко харам» здійснили ракетний обстріл міста Майдугурі. Ракетних ударів завдано по двох густонаселених кварталах, внаслідок чого загинуло 10 людей та 47 були поранені.

Турецька Республіка

У Стамбулі за рішенням суду заарештовано члена терористичної організації «ІД» Мухаммеда Яхья Е., який відстежував переміщення військових формувань.

Єменська Республіка

Над містом Аль-Хазм, що у провінції Ель-Джауф, військовими силами Ємену був знищений замінований безпілотний літальний апарат бойовиків руху «Ансар Аллах».

Ісламська Республіка Іран

Міністерство розвідки Ірану повідомило про ліквідацію двох бойовиків, пов’язаних із терористичним угрупуванням в Іракському Курдистані, які намагалися скоїти теракт у місті Піраншахр на заході країни.

Джерело

Поділитися:
Share
Усі відео