СЗР України: Огляд терористичної активності у світі станом на 09.02.2021

Посол РФ в Ірані заявив про провал спроб організувати тристоронню зустріч на вищому рівні між Іраном, Туреччиною та РФ щодо ситуації в Сирії. Внаслідок терористичних атак на півночі Нігерії загинули 19 мирних жителів. Бойовики «Робочої партії Курдистану» підірвали міст через річку Санджур.

Туреччина

8 лютого у провінціях Хатай, Османіє і Газіантеп на півдні Туреччини розпочався 8й етап антитерористичної операції «Eren» за участю 1670 співробітників спецназу поліції та жандармерії.

Нігерія

Внаслідок терористичних атак на півночі Нігерії загинули 19 мирних жителів. 14 осіб було вбито внаслідок нападу на село Кутемеші, ще п’ятеро – у селі Куджені.  Також декілька осіб було поранено.

Сирія

Протурецьки налаштовані озброєнні угруповання активізувалися на півдні від Манбіджу, що на півночі Сирії.

Бойовики Робочої партії Курдистану підірвали міст біля села Тухар Сагір через річку Санджур.

Посол РФ в Ірані заявив про провал спроб організувати тристоронню зустріч на вищому рівні між Іраном, Туреччиною та РФ щодо ситуації в Сирії.

Королівство Саудівська Аравія

ППО збройних сил країни перехопила важкий БПЛА, випущений воєнізованим угрупуванням «Ансар Аллах» з території Ємена в бік Королівства Саудівська Аравія. Це третій подібний напад за останні дві доби.

М’янма

8 лютого в містах країни продовжувалися масові протести проти керівництва армії, яке здійснило переворот. Поліція та військові застосували проти протестувальників водомети.

Джерело

Усі відео