Мета многоходовочки з «переможного закриття каналів Медведчука»

Костюк Олександр

Суть історії із «переможним закриттям каналів Медведчука», на мій погляд, наступна/

Медведчук завжди був таким підкресленим, зразковим уособленням промосковського зла, явно і підкреслено очевидним «кумомпутіна». Це допомагало оперувати його фігурою в тактичних пропагандистських цілях.

З одного боку, патріотів-державників правдами і не правдами «прив’язували» до нього, звинувачували у співпраці, вишукували спільні фотознімки, якісь спільні моменти (неминучі, насправді, за роки роботи в українському політичному полі). Такою штучною прив’язкою до зразкового, ПОКАЗОВОГО, прокремлівського Медведчука дискредитували політиків і політичні сили, які мають прозахідну, державницьку позицію.

З іншого, боку колаборантські та союзні кремлю олігархічні політики, різні кремлівські псевдопатріоти голосно та показово «критикували» Медведчука і «боролися» з ним (від якої «боротьби» йому вже 30 років ні холодно, ні жарко). Це дозволяло колаборантам та псевдопатріотам виглядіти патріотично, або хоча б більш помірно. Реальним промосковським політикам (типу Бойко) дозволяло триматися в тіні «зразкового прокремлівського Медведчука», виглядати більш помірними і проукраїнськими.

Саме таку, абсолютно прораховану, чітко сплановану і реалізовану тактичну схему ми зараз і бачимо.

Згідно останніх соцопитувань, еD0екторальне поле зараз поділене на 3 приблизно рівні частини. ЄС-СН-ОПЗЖ. Або Порошенко-Зеленський-Бойко.

Завдання цієї «многоходовочки» одне-єдине: витіснити з цієї тріади Порошенка та ЄС. Розпорошити прозахідні, патріотичні сили звинуваченнями у «співпраці з Медведчуком». Консолідувати прихильників ОПЗЖ на фоні «репресій». Підняти рейтинги СН за рахунок патріотичного електорату на фоні «перемоги над Медведчуком». І звести електоральні змагання до дуже умовної боротьби: СН-ОПЗЖ (колаборанти проти представників москви в Україні).

Задля цього, як в шахах, пожертвували незначною фігурою (трьома телеканалами), щоб виграти партію. При цьому антиукраїнській контент нікуди не подінеться, просто в більш хитрій та єзуїтській формі буде розмазаний по інших, фактично теж підконтрольних кремлю (через союзних олігархів) телеканалах: «НАШ» (кажуть, відвідування зросло в 4 рази), 1+1, Інтер і їм подібних.

Задля цього вже подають Бойка як «помірного, серйозного політика, патріота України» (такі заяви вже зробили Арахамія та Арєстович).

Плюс включили потужну, скоординовану кампанію: «Пачєму Порошенко нє закрил канали Мєдвєдчука», «Порошенко – основатєль партії рєгіонов», «Медведчук – кум Порошенка» ну і т.п.

Включені всі можливі лайномети, традиційні Лєщєнкі, Арєстовічі, Свободи, Гордони, Шустєри, Наталі Мосєйчук. Використовується весь традиційний набір напівправди, перекручувань, маніпуляцій і відвертої брехні.

Особливо хочеться відмітити, звичайно ж, Свободу, яка маргіналізувалася і практично перетворилася виключно на інструмент боротьби з ЄС та Порошенком. Не гребують ніякими маніпуляціями, тягають скрин з 5-го каналу, де в новинній стрічці показали Медведчука (о ужас!), як доказ «співпраці Порошенка та Медведчука».

Це тим більш смішно, що Свобода та Тягнибок мали десятки годин прайм-тайму на тих самих каналах Медведчука, були спеціально запрошеними гостями студії та використовували десятки годин оплаченого кремлем телеефіру.

Фактично, фанатичні прихильники Свободи працюють добровільними, безплатними, україномовними ботами ОПЗЖ та СН. Які реалізують кремлівський план витіснення прозахідних, патріотичних політичних сил з електоральних змагань.

Таким чином, «патріоти» Свободи, в одних рядах з когортою білопальтошників та медіаповіями Фірташа з Коломойським, реалізовують тактику кремля: звести електоральне поле України до вибору між проолігархічними колаборантами та партією москви.

Отже, підсумовуючи результати цієї многоходовочки:

– Зростає підтримка СН та Зеленського за рахунок патріотичного недалекого електорату;
– Консолідується підтримка ОПЗЖ. Бойко (на контрасті з Медведчуком) подається як помірний, поміркований і навіть «патріот України», що допомагає добрати електорат, схильний до «стабільності і дружби с Росієй» (а таких багато);
– Скоординованою інформаційною кампанією (очевидно спланованою і чітко організованою) знищується рейтинг ЄС, єдиної реальної державницької політичної сили, та Порошенка;
– Антиукраїнський, антидержавницький контент в більш єзуїтський формі розподіляється по інших телеканалах, опосередковано залежних від кремля;
– Електоральний вибір українців на можливих виборах зводиться до умовної боротьби: «колаборанти Коломойського-Фірташа vs партія москви».

Автори