СЗР України: Огляд терористичної активності у світі станом на 05.02.2021

Конфлікти середньої інтенсивності відбуваються в Ефіопії, Центральноафриканській Республіці, Іраку, Палестині, Нігерії, Малі, Нагірному Карабасі, Зімбабве.

Найбільш резонансні події минулої доби:

Пакистан

На північному заході Пакистану в провінції Північний Вазиристан армійські підрозділи провели спецоперацію проти терористів, які перебували на таємній базі в районі Мир Алі. В результаті перестрілки ліквідовано четверо терористів, які були причетні до викрадень людей, вимагання, підпалів і нападів на силовиків.

Індія

Один індійський військовий загинув у результаті обстрілу з пакистанської сторони на лінії контролю в Кашмірі.

Сирія

Терористичне угруповання «Джабхатан-Нусра» за добу здійснило 19 обстрілів в Ідлібській зоні деескалації: дев’ять – у провінції Ілдіб, п’ять – у Латакії, три – в Алеппо і два – у Хамі.

Ємен

Збройні сили запобігли спробі повстанців потрапити в район Тахіта на півдні міста Ходейда. В результаті бойового зіткнення ліквідовано шість повстанців хуситів, зокрема лідерів руху.

М’янма

4 лютого Рада Безпеки ООН погодила спільну резолюцію щодо подій у М’я%�0мі, в як%1й заявила про «глибоке занепокоєння» і закликала звільнити лідерку М’янми Аун Сан Су Чжі та інших осіб, затриманих військовими внаслідок перевороту.

Міністерство транспорту і комунікацій М’янми тимчасово заборонила доступ до соціальної мережі Facebook, надіславши всім мобільним операторам та інтернет-провайдерам відповідні вказівки. Не виключається, що заборона Facebook в країні може бути постійною.

Центральноафриканська Республіка

Урядові війська взяли під контроль стратегічно важливе м. Боссембеле.

Лівія

Рада Безпеки ООН схвалила розміщення міжнародних спостерігачів в Лівії для гарантування дотримання режиму припинення вогню.

Бельгія

4 лютого у м. Антверпен засуджено іранського дипломата Асадолу Асадіна на 20 років позбавлення волі за підготовку теракту у Франції. Дипломат був звинувачений у тому, що відповідав за постачання вибухівки.

Джерело

Поділитися:
Share
Усі відео