Сухопутні Війська – бойовий монстр на захисті своєї країни

Петро Порошенко

Щиро вітаю військовослужбовців Сухопутних військ ЗСУ з професійним святом!

Ви — надійна опора нашої Незалежності. Символ впевненості в наших силах, взірець стійкості, честі та гідності.

Вічна пам’ять всім військовослужбовцям, які віддали своє життя за незалежну Україну.Честь і слава воїнам-сухопутникам! Слава Україні!


Гліб Бабіч
Гліб Бабіч

Сухопутні Війська – це такий велетень-трансформер. Бойовий монстр на захисті своєї країни. Він багатоликий, багатофункціональний і може в разі потреби перетворюватися в різні бойові суті. Залежно від обстановки і того, чим саме зараз потрібно чистити пику ворогові.

Це Піхота, яка вгризається в землю – хрін виколупаєш. А коли треба, вона вилазить з нори, як озвірілий монстр. І неквапливо, як гігантська м’ясорубка перемелює ворога. Піхота багатолика і оснащена різним веселим залізом на колесах, гусеницях і просто так. До зубів механізована і навіть Гірська, здатна залізти на будь-яку висоту і дати ворогові люлєй там. Піхота може дуже довго не спати, не їсти, не пити, тому що весь цей час тримається зубами за горло ворога. А ось коли вона його нарешті перекушує, то спльовує ворожий кадик і сідає біля вогню чекати, поки закипить і можна буде додати тушняка.

Це Розвідка, яка завжди є там, де треба, але її ніде немає. Тиха як смерть, точна як стилет в рукаві та невідворотна як заряд пластиду, закладений в потрібному місці. Це сталеві ельфи-невидимки з совою на плечі, смертоносними приблудами по всьому тілу та з кавою і батончиками, розпиханими по всіх кишенях. Розвідка бачить все, навіть коли спить. І навіть коли спить, вороги продовжують нез’ясовно вмирати. Тому що навіть коли вони сплять – це не точно. І швидше за все – не вони. І взагалі. Це завжди не вони.

Це Танки, стрімке і важке покарання для ворога. Сталеві та оманливо-неповороткі залізні туші з караючим стволом на башті та з безбаштовими екіпажами всередині. Там, в танку, погано чути – це всі знають. Тому, коли вони починають когось вбивати в землю, марно просити пощади. І говорити їм слово “досить” теж марно. Вони задоволено зупиняються тільки тоді, коли рельєф вигладжений ними до повної відсутності сторонніх предметів. І задоволено кип’ятять чай на паяльній лампі – прямо посеред димлячого пекла.

Це Арта і Ракетники. Гнів Божий, укладений в снаряди і реактивні капсули відплати. Коли вони місять ворога спочатку в тісто, а потім розсипають на борошно, Тор з розчаруванням дивиться на свій молот і питає “А що так можна було?” Гнів Арти страшний. А підтримка завжди довгоочікувана і остаточна. Це єдині люди, які люблять вираз “це не ми” більше ніж розвідка. Тому що вони “не ми” на набагато більших площах.

Це армійська Авіація. Яка, навіть коли її не видно, змушує ворога думати про себе. Вона може дати вогню прямо з неба. А може витягти з вогню і врятувати. Ось це ваше “смерть летить на крилах ночі” – ніщо в порівнянні з тим, коли, де і на крилах чого їм доводилося літати.

Це ті спадкоємці древніх лучників, які б’ють вліт все зайве в повітрі та називаються Протиповітряною Обороною. Це той самий драконячий хвіст, який відганяє настирливих крилатих бестій, а якщо треба, зіб’є з ніг будь-якого монстра. Над старим жартом “самі не літають й іншим не дають” вони не сміються. Так, не дають. А таємниці крилатої протиповітряної душі – не ваша справа.

Це Інженерні маніяки, здатні побудувати будь-яку лінію оборони для своїх і підірвати все, до чого дотягнуться, у супротивника. Скажені кроти з добрим серцем і екскаватором у вічному процесі ремонту.

Це Зв’язківці – загадкові хобіти війни. Вони бродять всюди, чаклують ефірні зв’язки і тягнуть наземну павутину. Коли вони шукають обрив своєї магічної мережі, вони не помічають нічого і легко проходять крізь вогонь, не звертаючи на нього уваги. І тільки після того, як кричать мантру “Знайшов, курво!” і з’єднують порваний дріт, вони з подивом дивляться на обгорілий одяг.

А назустріч їм, через вогонь і воду блукають володарі колісниць, яких називають Автомобілісти. І немає нічого, що вони не могли б доставити. І немає таких місць, куди вони не могли б проникнути. А якщо вона “ось тільки що заводилася”, а тепер ні, у них є чарівна монтировка, ключі від чуда і неперекладні заклинання на стародавній мові.

Є ще маги і чаклуни, яких для простоти називають РЕБ. Вони засліплюють, приголомшують і вганяють у депресію ворога на величезній території. А потім зловтішно хихикають і п’ють міцну каву.

Є ті, хто забезпечує всього цього трансформера, що володіє величезним апетитом і потребами, всім життєво необхідним. І ім’я їм – Логістика.

І є ще маса менш помітних, але не менш важливих частин цього організму. І кожен на своєму місці. І кожен важливий в діях цього безстрашного і смертоносного монстра. І так живуть, воюють і роблять найголовнішу справу, недоступну навіть штатним супергероям, Сухопутні Війська.

У них добра душа. Тому що у них є дім. І їх чекають вдома.
Тому що вони складаються з тисяч нас. Тому що вони – це ми.
Тільки робота у них важче і небезпечніше.

Я вітаю Сухопутні Війська України з їх святом!
Я сам їх частина назавжди. І я знаю, що Бог вже в процесі створення Світу мав купу креативних ідей, які не вкладалися в первинний план. І тому десь день на дванадцятий створив Піхоту, а щоб їй було не нудно, вмонтував її в Сухопутні Війська.
І вирішив він, що це – добре!


Шановні воїни та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України, вітаю з професійним святом!

Олександр Турчинов

Ви – найпотужніша складова Збройних Сил України, на якій базується міць армії.
Ви – взірець військової доблесті й відваги, що яскраво проявились під час захисту нашої країни та відбиття російської агресії.

Ваші зусилля у складі міжнародних миротворчих операцій здобули найвищу оцінку наших зарубіжних партнерів. Український народ пишається своїми воїнами!

Світла пам’ять воїнам, які загинули у боротьбі за нашу землю, відстоюванні свободи та незалежності Українського народу!
Подяка ветеранам, які передаючи набутий досвід молодому поколінню, виховують сміливих та непереможних воїнів!

Бажаю вам міцного здоров’я та перемог! Нехай Господь береже вас, ваші родини та нашу рідну Україну!


Віктор Муженко

Вітаю весь особовий склад, ветеранів Сухопутних військ з професійним святом!

Бажаю вам, щоб бойовий дух невпинно зміцнювався, ставлення командування до підлеглих ґрунтувалося на повазі гідності, масовість і кількість завжди переростала в якість, турбота держави зростала у соціальному і правовому захисті вас і ваших родин та забезпеченні новими зразками озброєння і військової техніки, а бойові спроможності невпинно зростали і дозволяли знищувати будь-якого агресора!

Щиро бажаю вам, щоб оцінка українського суспільства вашої відданої служби завжди була справедливою і адекватною вашому титанічному внеску і заслугам по збереженню України!

Слава Сухопутним військам ЗСУ!
Слава Україні!

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії