Ментальні орієнтири населення збиті всерйоз та надовго

Валерій Прозапас
Валерій Прозапас

Нас вже настільки привчили до маразму, що вказівка президента Службі Безпеки перевіряти вагу фур замість розбиратися з чортами не викликає ані здивування, ані помітного обурення в суспільстві.

Ментальні орієнтири населення збиті всерйоз та надовго – і треба розуміти, що над цим працювали свідомо, і це тепер невід’ємна частина державної політики.

В результаті через міністрів “дибілів” © та прем’єрів “профанів” © країна пограбована на користь купки володарів інформаційного (а відповідно економічного) ресурсу, значно знижено соціальний захист, а податки навпаки збільшуються.Силові структури займаються неприхованими, хоча і недолугими переслідуваннями представників активної частини суспільства, військових, державників та іноді розважаються постановкам “терактів” настільки низької якості, що забуваються на третій день.

Реванш промосковських сил виразився вже не тільки фактичною амністією відвертих зрадників та призначенням люстрованих чиновників на високі посади? але кульмінувався призначенням до ТКГ людини, яка заявляла, що “надо понять Росію” ©.

Відповідно, навіть армію відтиснено на периферію суспільної уваги, нікого не хвилює деградація її розвитку, ганебне відношення військово-політичного керівництва до бойових епізодів та його загальна капітулянтська позиція тощо.

На цьому печальному фоні – хто зараз згадає передвиборчі обіцянки головного “слуґі”?

Що РЕАЛЬНО з обіцяного “кінця епохі” виконано?

Які реформи проведено, і головне – де їхні результати, крім негативних, про що свідчать абсолютно всі показники?

І головне питання, можливо, навіть життя або смерті – пройшовши іспит “новимі ліцамі”, чи зможе народ не дати себе “зробити знову”?

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії