Ось це і є «особистий контроль Зеленського»

Джон Сміт

А тепер давайте подивимося на події останніх 10 днів у комплексі.

13 липня під Зайцевим гине Дмитро Красногрудь.

Евакуаційну групу росіяни цинічно і підло розстрілюють. Групу, яка за домовленостями одягнена у білі каски і бронежилети, якій дали гарантії через ОБСЄ. Розстрілюють із заготовленої засідки. В упор. Вогнем з трьох сторін.

Гине медик Микола Ілін, поранений розвідник Ярослав Журавель залишається на полі бою.

14 липня – Зеленський бере ситуацію “під свій контроль” і… їде у відпустку.

17 липня – терористи передали тіло загиблого Миколи Іліна. Тіло жорстоко понівечене.

17 липня – прощання з загиблим Дмитром Красногрудєм.

Зеленський насолоджується життям у відпустці на дачі Хрущова.

Ярослав Журавель продовжує десь на спеці стікати кров’ю.

17 липня – штаб ООС повідомляє, що росіяни вкотре відмовили у дозволі на пошук та евакуацію пораненого Ярослава Журавля.

В такому випадку військове керівництво могло почати локальний наступ і під прикриттям артилерії спробувати забрати пораненого. Або варіант-2: чекати на дозвіл росіян. Варіант-3: піднімати скандал, міжнародну спільноту, вимагати.
Зеленський мав вибрати.
Але Зеленський у відпустці.

Паралельно росіяни розпочинають потужну інформаційно-психологічно операцію. Закидають нас відео і фото понівечених тіл. В тилу люди, давно помічені в розхитуванні зради (як от Грачов у Вінниці, що записував звернення ще до Порошенко, через що мав розмови з СБУ не робити так), піднімають типову ще з 2014 року хвилю, що “влада покинула пораненого на полі бою”.

Йдемо далі.

18 липня – вихідні – стає зрозуміло, що поранений сержант-розвідник Ярослав Журавель помер.

4 дні поранений українець вмирав. Сам. На спеці. Без води і допомоги. З’являється відео з безпілотника, як Ярослав, поранений, під сонцем, в білій касці, повзе в чагарниках.

Зеленському раптом стає необхідно терміново чимось перебити хвилю.

20 липня – Зеленський несподівано перериває відпустку і повертається в Київ.

А 21 липня, на наступний день, ранок, така подія стається – на іншому боці країни міський божевільний захоплює заручників.

Вся увага раптом перемикається на шоу. Операцією чомусь керують політики – Аваков і креативщик Зеленського з ОП, а не одноосібно керівник АТЦ СБУ, як має бути. Зеленський раптом оживає, записує відосіки. Всі слідкують за дебільним шоу з гранатою і подвійним захопленням “терориста”. Здивований “терорист” і сам збоку слідкує за захопленням себе.

21 липня – російсько-окупаційні війська віддають тіло померлого Ярослава Журавля.

22 липня – прощання з медиком Миколою Ільїним. Зеленський на похоронах відсутній.
23 липня – прощання з розвідником Ярославом Журавлем. Зеленський відсутній.

Зеленський не висловлює навіть співчуття. Зате Зеленський в той же день висловлює співчуття Шабуніну через підпал хати. Не загиблим військовим чи їхнім сім’ям, а якомусь мудаку.

А 23 липня, вчора, Зеленський повідомляє, що домовився з ворогом про чергове перемир’я. Українським військам заборонено вести розвідку. Українським військам заборонено навіть вогонь у відповідь – до особливого наказу вищого керівництва і після довгих процедур. Це повністю порушує Статут і право військового на самозахист.

Стає зрозумілим, що весь цей час Зеленський готувався до цих переговорів. Він не бажав їх зривати навіть попри підступне вбивство двох військових, один з яких вмирає в жахливих муках.

Зеленський готувався до домовленостей з ворогом. Росіяни знали, що Зеленський готується до домовленостей з ними. Росіяни йому водили хером по губам, знаючи, що він буде мовчати.
Зеленський мовчить. Він не просто мовчить. Зеленський відпочиває і насолоджується життям.
Зеленському терміново треба було чимось перебити негативний фон. І він вигадав сценку.
Замість зірвати домовленості у Мінську, замість хоча б їх відкласти по вині ворога, замість підняти міжнародний скандал в ситуації, коли США, ЄС і навіть маленька Хорватія висловили нам співчуття у підступному вбивстві медика, Зеленський не робить нічого. А коли росіяни запускають ІПСО, Зеленський робить проти українців власне ІПСО у Луцьку. КонтрІПСО. ШОУ. ОБМАН.

Ось це і є “особистий контроль Зеленського”. Українець вмирав у жахливих муках. Зеленський це знав. Зеленський у відповідь якось діяв. Його дії ми побачили.

Я мрію, щоб ця мразь отримала покарання за це все. Заслужив.

Автори