Засоби масового зомбування

Віктор Федорончук
Виктор Федорончук

Вже очевидно, що всі формати ЗМІ з засобів донесення інформації фактично перетворилися в засоби масового і тотального засирання та зомбування свідомості людей.

Якби цього не хотіли признавати поборники гуманізму, рівності та розумності людей, – в абсолютній своїй більшості люди не можуть адекватно реагувати на пропаганду, перекручену, брехливу та маніпуляційну подачу будь-якої інформації, не можуть розрізняти – де брехня, де правда, де маніпуляція.

Якщо з чогось і починати оздоровлення цивілізації, то це треба починати з глибокої реформи інформаційної політики. Особливо – рекламної сфери, де сам принцип подачі інформації вже давно втратив саму суть – інформування. І давно перетворився на засіб дебілізації людей – відключення свідомості та формування тупих підсвідомих безумовних реакцій.
Сучасна реклама – це набір методів, за допомогою яких свідомість людей стараються перевести на рівень собачок Павлова, сформувати безумовні та підсвідомі рефлекси на торгові марки, товари та послуги. Кожна інфокампанія – це маленький струмок, але величезна кількість таких струмків давно перетворилась на цунамі, яке безперервно виносить мозок і відключає розум.А щоб людина перейшла на такий рівень, де буде рефлексувати та пускати слюньки на рекламуємий товар, спочатку треба відключити свідомість. Тому-то будь-яка реклама в першій своїй частині завжди, завжди діє на те, щоб у людини хоча б на деякий процент відключились когнітивні здібності та критичне мислення.
Тільки в такому випадку людина, з відключеним критичним мисленням такої здібності “зможе” легко сприймати на віру будь-яку, навіть саму абсурдну інформацію.

Практично всі засоби інформації сьогодні теж перейшли на такий принцип подачі своїх матеріалів – не до інтелекту, а направлені на емоційне збудження і активацію наперед запрограмованих реакцій.

При формуванні інформаційних блоків сьогодні в першу чергу думають не про те, як найкраще, зрозуміліше і правдивіше подати інформацію, а про те, яку реакцію ця інформація має викликати в слухачів.

Тому-то якщо в цій сфері нічого не зміниться, то людство гарантовано перейде на ще більш глибокий рівень, коли свідомістю, рішеннями та діями людей будуть все більше і більше управляти авантюристи, інтригани та злочинці.

Поділитися:
Share

Усі відео
  • Усі категорії