Ми маємо прибрати цих щурів

Джон Сміт
Джон Смит

“Ворог не в Кремлі, ворог в Києві!” – пам’ятаєте цей лозунг, який в 2014-15 запускали російські боти в інтернеті, а потім його підхопили наші “націоналісти”?

Тепер ворог справді в Києві. Підлий і цинічний ворог продає маски під час епідемії, знищує систему харчування армії під час війни, відпочиває по Оманам під час загибелі наших військових, підписує “консультаційні ради з бойовиками” у Мінську і купує собі нові Мерседеси забувши про велосипед, як про тупу брехню перед виборами. Цей ворог намагається розпродати Україну якомога швидше. “Мама любіт скорость”. “Внукам надо прібарахліться”. А “тупа біомаса” нехай здохне на руїнах. Туди їй і дорога.

А ворог у Кремлі все ще в Кремлі. Він нікуди не дівся. Він чекає, доки ці чкурнуть на всі боки, а потім зайде на згарище.Ми маємо прибрати цих щурів. Все. Вже не смішно. 360 днів було достатньо, щоб переконатися, що це за публіка.
Або ми прибираємо їх, або вони прогризають корпус нашого корабля наскрізь. Все просто.

П.С. Печерний суд зобов’язав державний ПриватБанк (тобто нас усіх) повернути $200 млн Суркісам. Суркісам, які офіційно визнані пов’язаними особами з попереднім власником, який вкрав 200 мільярдів грн і втік.

Замість того, щоб посадити на нари тих, хто перетворив ПриватБанк у піраміду і пограбував, замість того, щоб конфіскувати все їхнє майно, Зеленський з ними зустрічається. Зеленський показує всім грабіжникам, що вони – поважні люди, достойні зустрічі з Президентом.

Поділитися:
Share