Таємна подорож президента Зеленського до Оману та ймовірні переговори з представником Кремля Партушевим підпадають під визначення державна зрада, передбачене в Конституції України. Про це заявив депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв в ефірі телеканалу Еспресо.

За його словами, люди з оточення Зеленського шукають контактів з Москвою: «Можливо не аксіома, що в квітні має відбутись черговий раунд нормандських переговорів. Єрмак, який зараз очолив офіс президента, відповідає, в тому числі за контакти з Російською Федерацією».

Депутат прокоментував інформацію, оприлюднену в розслідуванні програми «Схеми» радіо «Свобода», що одночасно з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком і президентом Зеленським в Омані перебував голова ради безпеки Російської Федерації Патрушев.

«Уже іде інформація про те, що у них були чотиригодинні переговори», – зауважив він.

«В даному разі, я вважаю, що ці речі є питанням національної безпеки. І найгірше те, що все відбувається зараз підкилимно. І всі підкилимні речі, в умовах, коли ідуть сепаратні перемовини з агресором – це межує з тим, що виписано в статті 111 Конституції України. Але це мають відповідно кваліфікувати юристи», – підкреслив Володимир Ар’єв.

 

Олексій Гончаренко: Парламент має створити тимчасову слідчу комісію щодо ймовірних таємних переговорів в Омані Зеленського з Патрушевим

Зеленський має негайно розкрити всі подробиці таємного візиту до Оману (відео)
Олексій Гончаренко

Направив в Раду проект постанови про створення ТСК щодо таємної зустрічі Зеленського і Патрушева в Омані

Рада зобов’язана провести публічне розслідування і підтвердити або спростувати інформацію журналістів СХЕМ про зустріч Миколи Патрушева і Володимира Зеленського в Омані. Якщо факт даної зустрічі підтвердиться, то це може стати причиною початку процедури імпічменту і висунення Зеленському звинувачень у державній зраді.

Запрошую приєднатися всі фракції до даної ТСК і провести чесне і відкрите розслідування.

Жахливо ще те, що в той час, як Зеленський проводив нову «Оманську Раду» в Ірані, наш літак був збитий російською ракетою, а на фронті вмирали наші солдати.

До речі, Переяславська Рада теж була 8 січня. Збіг? Не думаю. У Росії люблять такі історичні жести.

Зеленський має негайно розкрити всі подробиці таємного візиту до Оману (відео) Зеленський має негайно розкрити всі подробиці таємного візиту до Оману (відео) Зеленський має негайно розкрити всі подробиці таємного візиту до Оману (відео)