Оцініть рівень деградації

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Українцями керує клоун-малорос, який знущається з української ідентичності, стоїть перед агресором на колінах і роздає паспорти вбивцям українців.

Соціальні фантазії, через які обирали клоуна-малороса залишились фантазіями, галопуючий ріст цін на продукти вже зрівняв деякі позиції з імпортними. В той час, коли плюшки через контрольовані суди дістаються лише власнику цієї маріонетки.

Ці ж суди випускають терористів на волю.Новоствореним антикорупційним органом, щодо якого кричали, що треба дати їм більше повноважень, керують представники режиму януковича. І, здавалось би, проукраїнськи налаштовані люди щиро радіють, що вони шиють білими нитками політично мотивоване фуфло проти того, хто витягнув країну з жопи.

Але всі ці “реформи” не заважають українцям вибрати в парламент 250+ дятлів з нульової партії клоуна. Причому дятлами їх вважає навіть сам клоун.

В той же час патріотичне середовище щиро радіє проведенню параду в День Незалежності, який на цей раз буде у вигляді шоу, яким керуватиме підсвинособачений @вце@б.

Перенесіться в 2014 чи навіть в 2017.
Оцініть рівень деградації.
Подумайте, як ми виглядаємо в очах тих, хто віддав життя за Україну.

Фото © Instagram Alan Badoev

Поділитися:
Share

Share