Про правильних російських “опозиціонерів”

Правильний російський опозиціонер повинен ставити ультиматуми не Путіну, а ворогам Путіна, і боротись проти ворогів Путіна, наприклад, проти Порошенка

Share
Читати далі

Breaking news

Эрэфия надолго выбывает из первой лиги мировых держав по всем показателям (кроме ядерного оружия), теряет гордое звание страны-бензоколонки, а её главные монополисты, Газпром и Роснефть, опять с завистью смотрят на вырвавшегося далеко вперёд своего главного конкурента – компанию «Durex»

Share
Читати далі

МОЗ, віддай ліки хворим!

В результаті всього попереднього господарювання в МОЗ, на складах ТОВ «Фалбі» на травень поточного року ліків зібралося на 46,2 млн грн. З них на суму 21,38 млн грн ліків або стали непридатними уже, або стануть такими протягом найближчого часу.

Share
Читати далі

Новости дня. 31 июля 2017 года

Это очень четкий месседж Путину и России: не влезай – убьет! Майк Пенс заверил лидеров стран Балтии, что Соединённые Штаты ни на минуту не забываю о 5 статье устава НАТО, которая говорит о коллективной безопасности членов организации.

Share
Читати далі

Світ 30-31 липня. Результати двох днів

Масштабні сутички у Венесуелі, внутрішньополітичний шторм у Білому Домі в США, ракетні випробування у Південній Кореї, суд над журналістами в Туреччині, відродження іспанської економіки, «Великий світанок» у Сирії та багато іншого

Share
Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial