Світ 4 травня. Результати дня

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Повернення моджахеда до Афганістану, помилкове вбивство міністра у Сомалі, протести у Венесуелі, політична криза у Хорватії, кінець епохи принца Філіпа у Великій Британії, «зони безпеки» в Сирії та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 4 травня. Результати дня

Share

Тревожные звоночки. Опасаться или нет?

От редакции. Статья Светланы Самборской “О тревожных звоночках” вызвала некоторый резонанс. В продолжение темы публикуем оппонирующее тезисам статьи мнение Антона Фойта, а также материал самой Светланы Самборской с дополнительной аргументацией в пользу ее точки зрения.

Продовжувати читання Тревожные звоночки. Опасаться или нет?

Share

Ранкова кава. Огляд новин за 3 травня

Богдан Карпенко
Богдан Карпенко

• За два роки золотовалютні резерви України зросли майже на на $13,5 млрд. Завдяки зарахуванню $1,1 млрд на рахунки Державного казначейства, золотовалютні резерви держави складатимуть $18,4 млрд (у 2015 році ця сума була менше $5 млрд)

• Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила кредит на 150 млн доларів США для нового проекту «Доступ до довготермінового фінансування», який підтримає малі та середні експорторієнтовані підприємства України.

Продовжувати читання Ранкова кава. Огляд новин за 3 травня

Share

Світ 3 травня. Результати дня

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Нормалізація стосунків Туреччини та РФ, бої у Нігерії, мародерство у Венесуелі, конституційні баталії в Японії, передвиборна кампанія у Південній Кореї, складні переговори про вихід Британії з ЄС, параліч переговорів по Сирії в Астані та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 3 травня. Результати дня

Share