Світ 4-5 січня. Результати двох днів

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Справа вбитого палестинця в Ізраїлі, політична криза в Гамбії, мирна угода в ДРК, скандальне відео в Колумбії, початок битви за «Obamacare» у США, слухання по кібер-безпеці у Сенаті США, геноцид у М’янмі, арешт екс-прем’єра Косова у Франції та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 4-5 січня. Результати двох днів

Share

Іронія долі зрадофіла

Дмитро Вовнянко
Дмитро Вовнянко

Справедливості задля. Поет Олександр Олесь, навколо поховання якого нині розвернулися такі пристрасті – був ще той зрадофіл. Позаяк Олесь був симпатиком Грушевського, Винниченка та Петлюри – про владу гетьмана Скоропадського, яка у 1918 р. розбудовувала в Україні економіку, фінанси та армію, Олесь відгукувався виключно в диапазоні від “критично” до “глузливо”.

Продовжувати читання Іронія долі зрадофіла

Share

О позиции и интересе “пинчуковцев”

Светлана Самборска
Светлана Самборска

Дело Пинчука, а вернее его заказчиков, живет. Сегодня написал пост на эту тему депутат от БПП(!) Вадим Денисенко. В посте критика Пинчука, дискуссия с Филипчуком. Предложения Денисенко сводятся к: 1. Отказ от евроинтеграции, 2. Отказ от Крыма, и 3. Переговоры с Европой по миротворцам на Донбасс.

Продовжувати читання О позиции и интересе “пинчуковцев”

Share

Еще о набросе Тодурова на Минздрав

Пилип Духлій
Пилип Духлій

Знаете, хотел для баланса написать о Супрун, о международных закупках, про ПРООН – ту самую, которая не только медикаменты закупает, а еще через Миранду делала прекрасный сайт электронного декларирования.

Продовжувати читання Еще о набросе Тодурова на Минздрав

Share

Про дострокове розірвання контрактів

Дмитро Вовнянко
Дмитро Вовнянко

Один мій знайомець колись підписав з новозеландською компанією трирічний контракт на роботу в Африці – на якихось копальнях. А пропрацювавши рік і 2 місяці вирішив той контракт розірвати – бо умови, які спершу видавалися гарними і привабливими, в умовах сонячної Африки приваблювати перестали. У компанії на те відповіли, мовляв, фіг тобі, золота рибка, контракт ти підписував у здоровому глузді, тож або вкалуй – або по суду здобудеш 0 з/п плюс штрафні санкції за збиток завданий твоєю відсутністю. Все за законом. Все згідно контракту.

Продовжувати читання Про дострокове розірвання контрактів

Share

Ранкова стрічка приємних новин. 5 січня

Віктор Шабанов
Віктор Шабанов

Доброго ранку!

Дні між Новим роком та Різдвом – унікальні! Формально – робочі, але як працювати, якщо в холодильнику майже немає олів’є, дитина благає покататись на санчатах, а твої колеги по роботі постять фото на тлі пальм, моря та засмаглих аніматорів! І приємні новини в ці дні стають схожими на родзинки в поганій булочці – вони нібито є, але булочку треба довго і наполегливо розколупувати. Запрошую спільноту почитати те, що я вам сьогодні наколупав. Все буде добре!

Продовжувати читання Ранкова стрічка приємних новин. 5 січня

Share

О медиа-атаке на Супрун

Пилип Духлій
Пилип Духлій

Не разбираюсь в медицине и не хочу начинать. Но немного разбираюсь в зраде и информвойнах.

Первое. Тодуров обвинил Супрун в смертях, больших чем забрала война. Врач, руководитель большого центра, для которого статистика – альфа и омега его деятельности, не привел ни одного подтверждения и тут же спрятался за судом. Мол, не нравится – подавайте в суд. Он не стал разбираться в закупках, в проблематике, а тупо набросил. Причем, надавив не на рацио, а на эмоцио, упомянув погибших на войне. Не в автомобильных авариях, не от алкоголя, а именно – от военных действий.

Продовжувати читання О медиа-атаке на Супрун

Share

Інвестиційний проект А.Садового “Індустріальний парк “Біля Сміттєзвалища”

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Історія про те як антикорупційно-антиклептократично-реформаторський мер Львова інвесторів залучав, індустріальні парки будував і десь 100 млн. грн. “загубив”

Вперше про плани створення індустріального парку у Львові я дізнався на початку 2015 року. Сталося це після того, як новоспечений депутат від Самопомочі пояснював людям чому не голосував за важливий закон.

Продовжувати читання Інвестиційний проект А.Садового “Індустріальний парк “Біля Сміттєзвалища”

Share