Світ 3 січня. Результати дня

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Війна за воду в Сирії, криза в Гамбії, 155-а сесія Конгресу США, нові подробиці бунту в Бразилії, рішення індійського суду, теракт в Туреччині, битва за Мосул в Іраку та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 3 січня. Результати дня

Share

Про найскладнішого ворога

Константин Нескоромный
Костянтин Нескоромний

Рік розпочався зі сварок.

Армія, влада, т.н. порохоботи вороги – та інше.

Звісно мені це не подобається, бо таки сварки тільки
роз’єднують суспільство в той час, коли нам треба максимальне єднання перед великою загрозою – загрозою існуванню держави. Так само, як і сто років тому. Тоді ми іспит “успішно” провалили, та це нам коштувало дуже і дуже дорого.

Продовжувати читання Про найскладнішого ворога

Share

Это армия, детка

Serg Marco
Serg Marco

Хочется высказаться на тему приезда Порохом под Широкино, приезд Маккейна и прочее. А то такой холивар поднялся, шопесец.

Ну во-первых. Приезд Президента воюющей страны на передовую линию с американскими сенаторами, подарки военным (те, от которых сепары дохнут) и награждения – это ++.

Продовжувати читання Это армия, детка

Share

Анатомія маніпуляцій, або як ЗМІ «перемогли» Президента. Частина 1

Віктор Шабанов
Віктор Шабанов

Аналіз одного брехливого «системного» дослідження

Щодня на теренах Інтернету, у телевізійних та друкованих ЗМІ ми стикаємось із великою кількістю інформації. Інформація різного ґатунку. Особливою вершиною на цьому тлі виділяється так звана аналітична інформація. Зазвичай на підставі аналізу якихось даних, зібраних різними засобами, аналітики доходять певних висновків, виявляють тенденції, роблять прогнози. І якщо широкий загал читачів уже навчився досить скептично ставитись до новин, сенсацій та іншої оперативної інформації, то до аналітики ми й досі маємо певний пієтет.

Продовжувати читання Анатомія маніпуляцій, або як ЗМІ «перемогли» Президента. Частина 1

Share

Полтавський облом. Як переможці ставилися до полонених

Дмитро Вовнянко
Дмитро Вовнянко

Від самого дитинства з літератури (звісно, російськомовної і made in USSR) я дізнавався, що Полтавська битва була ледь не прикладом шляхетного лицарського ставлення переможців до переможених. Ну там – банкет Петра І зі швецькими генералами зразу по закінченню битви, тости Петра за “своїх вчителів”, пам’ятник швецьким воїнам на Полтавському полі…

Продовжувати читання Полтавський облом. Як переможці ставилися до полонених

Share