Ще зареве та застогне Дніпр широкий

Валерій Прозапас

Всех мечтающих о красивых наступательных операциях вынужден огорчить – в Новоазовске русские, в Донецке русские, в Луганске русские, и они готовы моментально в разы усилить это несчастье под названием “ополчение”.

Продовжувати читання Ще зареве та застогне Дніпр широкий

Share

Про кремлівські сподівання на Тимошенко

Дмитро Вовнянко

На що сподіваються в Кремлі? На прихід до влади бабЮлі.

Кремліські ЗМІ вже не крючись волають про перспектву зміни влади в Україні. А сама бабЮля вже співає арії Надюки, зразка піврічної давнини.

Продовжувати читання Про кремлівські сподівання на Тимошенко

Share

Як роспропаганда розкручує месиджи Тимошенко

Богдан Карпенко
Богдан Карпенко

Глянув вчора пропаганду Соловйова. Тема там одна: в Україні потрібно змінити владу. Прямо слово в слово з нашою цезрадою аргументи у студії. Головні месиджі про Україну: “нестерпна корупція”, “тарифний геноцид”, “влада заробляє на війні” – всі месиджі ЮВТ розкручують.

Продовжувати читання Як роспропаганда розкручує месиджи Тимошенко

Share

Світ 30 січня. Результати дня

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Повернення Марокко до Африканського Союзу, теракт у Канаді, протести проти Трампа у США, анти-імміграційний указ Трампа, арешт у Пакистані, бої під Авдіївкою в Україні, капітуляція сирійських бойовиків біля Лівану та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 30 січня. Результати дня

Share

Реплики со шкафа

Олена Монова
Олена Монова

За окном мороз, аж дупа отваливается с хрустальным звоном, и в носу козявки замерзают, а на Блогер.ФМ тепло и «Реплики со шкафа» в эфире.

Неделя в Украине началась с протестных акций: активисты, ратующие за принятие депутатами Рады законопроекта об изменениях в Таможенный кодекс, перекрыли аж целых три киевских трассы, где жгли ̶т̶р̶я̶п̶к̶и̶ шины, смеялись, мешали автомобильному движению и вообще всячески привлекали к себе внимание народных избранников.

Продовжувати читання Реплики со шкафа

Share

Світ 28-29 січня. Результати двох днів

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Битва за Ваді Барада в Сирії, скандальна заборона Дональда Трампа, масштабна пожежа в Чилі, кандидат від соціалістів у президенти Франції, репресії в Туреччині, антитерористичний рейд в Ємені та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 28-29 січня. Результати двох днів

Share

Цезрада убивает

Светлана Самборска
Светлана Самборска

Круты.

Сегодня много напишут о героях Крут. Я думаю, что люди будут писать и говорить об уроке Крут. О том, что, что цезрада – это смертельный вирус, уничтожающий базу сопротивления агрессии. Что именно в этом состоит задача мазур, касьяновых и соболевых – убить массовое сопротивление, убить волю. Чтобы срывалась мобилизация, чтобы армия разлагалась и прислушивалась к призывам “Враг в Киеве! Повернем штыки!”, чтобы в конце концов осталась сотня героев, которая героически погибнет в бесплодной попытке защитить страну от наступающей орды.

Продовжувати читання Цезрада убивает

Share

Про еміграцію

Аліса Пивоварчик
Аліса Пивоварчик

Моя остаточно сформульована власна думка.

Кажуть, що китайський ієрогліф зі значенням “криза” складається з двох інших, що мають значення “небезпека” та “можливість”. Деякі лінгвісти кажуть, що це хибне трактування. Проте, в будь-якому разі криза – це дійсно можливість, це критична точка. Криза може призвести до знищення, загибелі, занепаду, а може призвести до розквіту. Криза – це лише знак того, що так, як було, більше не буде.

Продовжувати читання Про еміграцію

Share

Світ 27 січня. Результати дня:

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Новий проект сирійської Конституції, арешти в Марокко, напад бойовиків у Сомалі, лісові пожежі в Чилі, передислокація військ США в Японії, скандальний закон в РФ та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 27 січня. Результати дня:

Share

Як створюються фейки

Богдан Карпенко
Богдан Карпенко

Один з численних прикладів, як створюються фейки.

Я вже писав у грудні про виступ Грібаусайте, і як наші ЗМІ витягнули з її виступу виключно одну фразу, і подали дану фразу у вигідному їм ракурсі

Продовжувати читання Як створюються фейки

Share

Как “Нафтогаз” из “минуса” для страны в “плюс” превратился

Джон Сміт
Джон Сміт

В свете рыговских подвываний про большую зарплату Коболева…

У Нафтогаза прибыль 25 миллиардов грн. Этой новостью замечательно подбивается итог тарифной эпопеи.

Украина получила +25 миллиардов вместо -100 на дефиците Нафтогаза. Украина получила два десятка миллиардов грн, которые пойдут в категорию “разное”, вместо “карман онищенко”.

Продовжувати читання Как “Нафтогаз” из “минуса” для страны в “плюс” превратился

Share

Зради і перемоги тижня. 20-26 січня

Дмитро Вовнянко
Дмитро Вовнянко

Щоразу по п’ятницях – зрадатижня_перемогатижня.

ЗРАДА

На Деміївському ринку в Голосіївському районі Києва сталася пожежа.

У Києві на Грушевського активісти ОУН, ПС і Білого молота влаштували сутичку з правоохоронцями.

Житомирські школярі отруїлися в їдальні: 13 дітей госпіталізували.

Продовжувати читання Зради і перемоги тижня. 20-26 січня

Share

Світ 26 січня. Результати дня

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Конфлікт між прес-секретарем Трампа і морозивом, арешт колишнього глави МВС Гамбії, справа «Petrobras» у Бразилії, США vs Мексика, перший позов проти Дутерте на Філіппінах, новий президент Австрії, нова Конституція для Сирії та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 26 січня. Результати дня

Share

Про Ляшка та “антикорупціонерів”

Mason Lemberg
Mason Lemberg

Мушу визнати, що я помилявся кажучи, що люди, які називають себе антикорупціонерами, займаються фейковою боротьбою з корупцією.

Я помилявся.

Бо це не просто “фейкова боротьба з корупцією”, це банальна організована травля певних людей з протилежного табору.

Продовжувати читання Про Ляшка та “антикорупціонерів”

Share

Перед Крутами…

Віталій Гайдукевич
Віталій Гайдукевич

Буде сказано багато слів. Буде повторено достатньо міфів щодо тих боїв. Хтось знову промовить «їх кинули невмілих і беззбройних на смерть…» – угу, влада зливає патріотів, версія 1917-го.

В Перші Визвольні Змагання не бракувало молодих амбітних людей, котрі були здатні розвертати історію в потрібний бік. Це були геть не хіпстери чи онучі. Попри молодий вік, багато хто мав за плечима світову війну. Тоді було ще тяжче, ніж зараз, але вони боролися. Тоді не було Фейсбуку, щоб розповісти один одному про те, як класно звалить туди де добре, бо нас там поки нема…

Продовжувати читання Перед Крутами…

Share