Світ 11 грудня. Результати дня:

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Падіння Пальміри в Сирії, теракт в Єгипті, ДТП у Кенії, заява ЦРУ США, теракти в Туреччині, вибори в Румунії, вибори в Македонії, битва за Алеппо в Сирії та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 11 грудня. Результати дня:

Share

Ранкова стрічка приємних подій 11 грудня

Віктор Шабанов
Віктор Шабанов

Доброго ранку, шановна громадо!
Ви не повірите, як важко вишукувати приємні новини кожного дня! І не тому, що їх немає. Вони є, і їх чимало. Важкість полягає в тому, що доки назбираєш перлинки приємних новин, потопаєш у багнюці зневіри, зради, фейків та іншої гидоти. Поки готував на сьогодні нашу стрічку, зо два десятки разів побачив новини про правду-матку від Великого Розумного Стратега і Господарника, Політика З Великої Літери – Тарути. Такого зарозумілого лайна я вже давно не читав. А що казати про одкровення Гані Герман щодо всіх аспектів внутрішньої та зовнішньої політики? Страшнішою за її висловлювання може бути лише її пика. І путін всіх знову переграв, і від України знову всі втомилися, і куди не кинь оком – всюди корупція. І таке багато-багато-багато разів, на багатьох-багатьох-багатьох ресурсах. Це я вже про телєк не кажу. Продовжувати читання Ранкова стрічка приємних подій 11 грудня

Share

Світ 10 грудня. Результати дня:

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Оборона Пальміри в Сирії, ДТП в Кенії, конфлікт в Гамбії, нові арешти в Болівії, подвійний теракт в Туреччині, новий конституційний референдум в Киргизстані, нобелівська премія миру, друга фаза наступу на Ракку та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 10 грудня. Результати дня:

Share