#тижденьарештів 2-6 грудня

Anton Foigt
Anton Foigt

2 декабря

Генпрокуратура завершено досудове розслідування за підозрою 17 колишніх київських ДАІшників, які “оформлювали” Автомайдан

http://www.gp.gov.ua/ua/news.html…

СБУ перекрила потужний контрабандний канал постачання цигарок з самопроголошеного Придністров’я Продовжувати читання #тижденьарештів 2-6 грудня

Share

Світ 6 грудня. Результати дня:

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Політичні перестановки у Франції, корупційна справа в Бразилії, корпорації проти екстремізму, легалізація казино в Японії, корупційна справа в Південній Кореї, справа Поланскі в Польщі, справа шпигунів в Саудівській Аравії, битва за Алеппо в Сирії та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 6 грудня. Результати дня:

Share

Шана волонтерам, шана нашім воїнам! З Америки з пошаною.

Batuu Dorje
Dorje Batuu

Зранку на КПП мені одразу доповіли, що командування базою хоче бачити мене на плацу.

Зазвичай цивільні спеціалісти беруть участь у щоденної церемонії підняття прапору тільки за власним бажанням – церемонія обов’язкова тільки для військових. Але сьогодні мене чомусь викликали.

— Кадет Васильєв? Ваша команда піднімає сьогодні прапор! — коротко наказав полковник.
— Sir, yes, sir! — я, насправді, не кадет і не новобранець, тому переставляти слова, згідно місцевої традиції, мені не потрібно. А “командою” гучно називаюсь я і моя напарниця, запорошена снігом Франческа. Продовжувати читання Шана волонтерам, шана нашім воїнам! З Америки з пошаною.

Share

Современный украинский парламентаризм. Проблема методов.

Валерій Прозапас
Валерий Прозапас

Представьте, что с одной стороны у вас ответственность за военные действия и необходимость принятия парламентом в кратчайшие сроки доброй полутысячи решений, необходимых для прорыва страны в цивилизованный мир – а с другой крикливое жадное стадо на 90% состоящее из популистов, а на 30% из латентных предателей с их работой на теневых кукловодов, с их покупками элитной недвижимости, с содержанием мутных партийных структур, с владением футбольными клубами и яхтами и еще с чертабогадушумать чем. Продовжувати читання Современный украинский парламентаризм. Проблема методов.

Share

Мышебратья и безответная братская “любовь”

Anna Amargo
Anna Amargo

Знаете, что мне забавляет? Святая уверенность некоторых людей из России, в том, что у нас тут народ делится на тех, кто россиян всех не любит (это вот те, кто на Майдане, потом на фронте и кто помогал) и на тех, кто нормально относится к гражданам Федерации.

Вот сегодня в комменатах у нескольких из друзей я в том или ином виде читала подобную мысль, высказанную из Орла, Барнаула и откуда-то из-под Питера.

Вот так чувачки и писали: “Это вот это м..нутые нас, россиян, ненавидят. Но есть нормальные украинцы. Они нормально относятся.” Продовжувати читання Мышебратья и безответная братская “любовь”

Share

Ранкова стрічка приємних новин. 6 грудня

Віктор Шабанов
Віктор Шабанов

Доброго ранку!

Сьогоднішні новини дуже строкаті. Ми увійшли у десятку країн виробників зброї; наші зарубіжні партнери засвідчують свою підтримку Україні; наша ракетна та авіаційна техніка успішно опановує нові світові ринки; авіаційна техніка раїсії успішно опановує морське дно Світового океану… і ще багато-багато цікавого. Але найцікавіше очікує тих, хто дочитає новини до кінця. Тепер ви знатимете справжні горизонти сучасної науки. Це вам не космос! Отже, насолоджуйтесь розмаїттям навколишнього світу разом з нашою стрічкою і запашною кавою.

Продовжувати читання Ранкова стрічка приємних новин. 6 грудня

Share