Світ 4-5 грудня. Результати двох днів

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Фатальний референдум в Італії, новий президент в Узбекистані, розгром сил «Ісламської держави» у битві за Сірт, пожежа в Каліфорнії, поховання Фіделя Кастро на Кубі, бойові дії у М`янмі, новий кандидат у президенти Франції, бої в сирійському Алеппо, ліквідація «міністра нафти» терористів в Іраку та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 4-5 грудня. Результати двох днів

Share

Порохоботы – как явление. Причины и суть феномена.

Аллан Левитов
Аллан Левитов

Миру нужны “порохоботы”

Кто же такие “порохоботы”? В чем заключается суть явления?
Если отбросить завиральные теории про “Липецкую фабрику”, тридцать тысяч “мамок” и прочие набросы юных зрадофилов – то:

“Порохоботы” – это те, кто помогают другим людям сохранить рассудок. Вот так просто. Ни более, ни менее. Помогают тем, кто хочет, чтобы ей или ему помогли. Продовжувати читання Порохоботы – как явление. Причины и суть феномена.

Share

Зрада/перемогатижня 25 листопада – 1 грудня.

 

Дмитро Вовнянко
Дмитро Вовнянко


ЗРАДА

На Рівненщині – спалах африканської чуми.

Мер Тернополя просить Львів забрати сміття, скинуте без дозволу біля міського звалища.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос, який бере участь у конкурсі на посаду голови Держбюро розслідувань, відмовився пояснити походження майже 34 млн грн “дивідендів” від невідомого бізнесу його дружини. Продовжувати читання Зрада/перемогатижня 25 листопада – 1 грудня.

Share

Робоча поїздка Президента Петра Порошенка в Донецьку область. 5 грудня 2016 року

Фото Михайла Палінчака

Share

Реплики со шкафа

Олена Монова
Олена Монова

Не знаю, что конкретно Владимир Владимирович делал все эти три года с Виктором Федоровичем. Не думаю, конечно, что целовал в пупок, для этого Виктор Федорович слишком пожилой и громоздкий мальчик. Возможно, Путин пытал Пьодрыча фотографиями страусов и золотого батона или даже пугал тем, что отнимет фамильную ручную кладь, которую Янукович хранил под кроватью, вместе с первой трофейной шапкой и золотой педалькой от унитаза в Межигорье. Однако факт налицо: вечно легитимному напрочь отшибло память. Именно такой вывод можно было сделать в результате просмотра многочасового шоу под названием «снятие порчи и сглаза с беглого президента работниками ГПУ на расстоянии».

Продовжувати читання Реплики со шкафа

Share

І ще раз про мову.

Константин Нескоромный
Костянтин Нескоромний

Зрозуміло що черговий “мовний срач” інспірований агентурою “з-за порєбріка” та гаряче підтриманий деякими нашими громадянами. Мов мова окупанту, пригнічення і тд.
В мене просте бачення:

1. Мова на якої людина звикла розмовляти з дитинства – не є ознакою патріотизма.
Ознакою патріотизма є виключно справи, та громадянська позиція.

2. Україна вільна країна, і людина має беззаперечне право користуватися будь-якою мовою якою забажає.

3. Державна мова може бути тільки одна – українська.

4. Все навчання, ТБ, фільми – мають бути українською мовою, при можливості обирати додаткове вивчення будь якої мови, та можливість купляти контент іншіми мовами.

5. Квоти на український виконавців – мають зберігатися.

Мені байдуже:
1. Якою мовою йде наказ на знищення ворога

2. Якою мовою спілкуються наші воїни

3. Якою мовою проштовхується закони по реформуванню армії, економіки, і тд

4. Якою мовою намагаються зруйнувати мою країну

Але при цьому є люди котрі грають в ігри фсбшніків, при тому купляють контрафакт, користуються російськими сервісами бо дешевше, вкладають гроші у російські банки, не хочуть думати, навчатися , працювати та дивуються чому вони не стали жити краще.

Мене бентежить не мова, а йолопи, котрі як і 100 тому не готові думати про важливі речі, про країну, а хочуть тільки щоб усе було добре та всюди шукають винних.

Через 30-40 років, взагалі не буде питання про мову. Але якщо ми зараз програємо – не буде української мови.

Share

Ранкова стрічка приємних новин

Віктор Шабанов
Віктор Шабанов

Доброго ранку, шановна громадо!

Ми відновлюємо нашу стрічку приємних новин. За вихідні дні сталося багато цікавих подій. Найприємніша новина – Володимиру Жемчугову зробили кілька вдалих операцій по відновленню зору і слуху! Отже, тримаємо кулачки і молимось за нашого побратима. Ще одна цікава новина – фільм, сценаристом якого був Олександр Турчинов отримав нагороду американського кінофестивалю. Отже, радіємо за нашого Пастора. Ну а все інше стає потроху звичним (і це приємно!): Європа підтверджує пріоритетність взаємовідносин з Україною, у нас потроху розбудовується промислове та аграрне виробництво, а непосидющі вчені продовжують дивувати світ своїми знахідками та розробками. Продовжувати читання Ранкова стрічка приємних новин

Share