Світ 4-5 грудня. Результати двох днів

Iliya Kousa
Iliya Kousa

Фатальний референдум в Італії, новий президент в Узбекистані, розгром сил «Ісламської держави» у битві за Сірт, пожежа в Каліфорнії, поховання Фіделя Кастро на Кубі, бойові дії у М`янмі, новий кандидат у президенти Франції, бої в сирійському Алеппо, ліквідація «міністра нафти» терористів в Іраку та багато іншого.

Продовжувати читання Світ 4-5 грудня. Результати двох днів

Порохоботы – как явление. Причины и суть феномена.

Аллан Левитов
Аллан Левитов

Миру нужны “порохоботы”

Кто же такие “порохоботы”? В чем заключается суть явления?
Если отбросить завиральные теории про “Липецкую фабрику”, тридцать тысяч “мамок” и прочие набросы юных зрадофилов – то:

“Порохоботы” – это те, кто помогают другим людям сохранить рассудок. Вот так просто. Ни более, ни менее. Помогают тем, кто хочет, чтобы ей или ему помогли. Продовжувати читання Порохоботы – как явление. Причины и суть феномена.

Зрада/перемогатижня 25 листопада – 1 грудня.

 

Дмитро Вовнянко
Дмитро Вовнянко


ЗРАДА

На Рівненщині – спалах африканської чуми.

Мер Тернополя просить Львів забрати сміття, скинуте без дозволу біля міського звалища.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос, який бере участь у конкурсі на посаду голови Держбюро розслідувань, відмовився пояснити походження майже 34 млн грн “дивідендів” від невідомого бізнесу його дружини. Продовжувати читання Зрада/перемогатижня 25 листопада – 1 грудня.

Робоча поїздка Президента Петра Порошенка в Донецьку область. 5 грудня 2016 року

Фото Михайла Палінчака

Реплики со шкафа

Олена Монова
Олена Монова

Не знаю, что конкретно Владимир Владимирович делал все эти три года с Виктором Федоровичем. Не думаю, конечно, что целовал в пупок, для этого Виктор Федорович слишком пожилой и громоздкий мальчик. Возможно, Путин пытал Пьодрыча фотографиями страусов и золотого батона или даже пугал тем, что отнимет фамильную ручную кладь, которую Янукович хранил под кроватью, вместе с первой трофейной шапкой и золотой педалькой от унитаза в Межигорье. Однако факт налицо: вечно легитимному напрочь отшибло память. Именно такой вывод можно было сделать в результате просмотра многочасового шоу под названием «снятие порчи и сглаза с беглого президента работниками ГПУ на расстоянии».

Продовжувати читання Реплики со шкафа

І ще раз про мову.

Константин Нескоромный
Костянтин Нескоромний

Зрозуміло що черговий “мовний срач” інспірований агентурою “з-за порєбріка” та гаряче підтриманий деякими нашими громадянами. Мов мова окупанту, пригнічення і тд.
В мене просте бачення:

1. Мова на якої людина звикла розмовляти з дитинства – не є ознакою патріотизма.
Ознакою патріотизма є виключно справи, та громадянська позиція.

2. Україна вільна країна, і людина має беззаперечне право користуватися будь-якою мовою якою забажає.

3. Державна мова може бути тільки одна – українська.

4. Все навчання, ТБ, фільми – мають бути українською мовою, при можливості обирати додаткове вивчення будь якої мови, та можливість купляти контент іншіми мовами.

5. Квоти на український виконавців – мають зберігатися.

Мені байдуже:
1. Якою мовою йде наказ на знищення ворога

2. Якою мовою спілкуються наші воїни

3. Якою мовою проштовхується закони по реформуванню армії, економіки, і тд

4. Якою мовою намагаються зруйнувати мою країну

Але при цьому є люди котрі грають в ігри фсбшніків, при тому купляють контрафакт, користуються російськими сервісами бо дешевше, вкладають гроші у російські банки, не хочуть думати, навчатися , працювати та дивуються чому вони не стали жити краще.

Мене бентежить не мова, а йолопи, котрі як і 100 тому не готові думати про важливі речі, про країну, а хочуть тільки щоб усе було добре та всюди шукають винних.

Через 30-40 років, взагалі не буде питання про мову. Але якщо ми зараз програємо – не буде української мови.

Ранкова стрічка приємних новин

Віктор Шабанов
Віктор Шабанов

Доброго ранку, шановна громадо!

Ми відновлюємо нашу стрічку приємних новин. За вихідні дні сталося багато цікавих подій. Найприємніша новина – Володимиру Жемчугову зробили кілька вдалих операцій по відновленню зору і слуху! Отже, тримаємо кулачки і молимось за нашого побратима. Ще одна цікава новина – фільм, сценаристом якого був Олександр Турчинов отримав нагороду американського кінофестивалю. Отже, радіємо за нашого Пастора. Ну а все інше стає потроху звичним (і це приємно!): Європа підтверджує пріоритетність взаємовідносин з Україною, у нас потроху розбудовується промислове та аграрне виробництво, а непосидющі вчені продовжують дивувати світ своїми знахідками та розробками. Продовжувати читання Ранкова стрічка приємних новин