Українські гімнасти Олег Верняєв та Ігор Радівілов здобули “срібло” Чемпіонату світу (фото)

Українські спортсмени завоювали срібні нагороди цьогорічної світової першості зі спортивної гімнастики, що її приймав Монреаль з 2 по 8 жовтня.

Перше срібло до активу “синьо-жовтьої” команди у своїй коронній вправі — опорному стрибку – здобув Ігор Радівілов. Судді оцінили виступ нашого співвітчизника 14.899 бали. Це на 0,001 менше, ніж у переможця змагань японського гімнаста Шираї Кензо. На третій сходинці кореєць Ханзоль Кім.

Олег Верняєв став віце-чемпіоном світу у вправах на брусах з результатом 15,833. Лідер нашої збірної очолював рейтинг після кваліфікації. У фіналі ж він виконав свою програму краще за китайського гімнаста Цзоу Цзін’юань, та поступився лиш в складності на 0,067 бали.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з високими здобутками та бажаємо подальших перемог!