У Харкові нацгвардієць став четвертим в змаганнях на Кубок Європи з триатлону «Iron Way» (фото)

27 серпня в Харкові, в Журавлівському гідропарку, відбулися змагання етапу Кубка Європи з триатлону «Iron Way» (Залізний шлях) . Серед спортсменів дистанцію долав і солдат Нацгвардії Іван Меньшиков.

В них взяли участь 220 спортсменів і любителів з різних міст України. Вони подолали «напівзалізну» дистанцію – потрібно було пропливти 1,93 км, проїхати на велосипеді 90 км і пробігти 21,1 км.

У змаганнях такого високого рівня серед чоловіків четверте місце зайняв солдат харківської бригади Національної гвардії України Іван Меньшиков.

Такого рівня змагання постійно проводяться в Харкові і вже традиційно в них беруть участь військовослужбовці Нацгвардії.

Нагадаємо, що на День міста Харкова в марафоні “Визволення” старший прапорщик Сергій Алфімов в забігу на 42 000 метрів також став четвертим з 4000 учасників.