«Санта-барбара» з кастрованою картою України

Yakiv Evgenovich
Яків Євгенович

Знайомтеся, Ірина Сергіївна Лінник – та сама дизайнерка зі Львова, котра намалювала карту України без Криму і Донбасу, і цим самим вчора підклала свиню Броварській владі.

Ось її блог.Ось її ФБ.

Ось її роботи висять у продажу на шаттерстоку.

 

Передавайте вітання манкуртам, шановні львів’яни!

Їх головний сайт розміщений в зоні .ru, і навіть у львівських локальних оголошеннях вони рекламують саме цей сайт.

 

Так от, вчора, коли декілька людей приблизно одночасно, запиталися у них, чому ті виклали таку неповноцінну карту – спочатку Ірина почала вмикати задню, що це не їх робота, потім, що це їх робота але яку можна вкрасти і домалювати, як завгодно, потім з’явився в дискусіях Дмитро, почав хамити і погрожувати, а тим часом ці кастровані карти почали зникати із сайтів, на яких вони продавалися.

Отже, факти:

1) На сайті Shutterstock.com, на котрому дизайнери продають свої роботи, є акаунт користувача “vectorportal”, на котрому було розміщено всі ці кастровані мапи України до того, як Линники їх звідти прибрали.

2) Зараз цей акаунт продає повноцінні мапи України, які завантажив сьогодні вночі, водночас із тим, як витирав «кастровані».

на випадок чергових змін Линниками – архівована версія сторінки станом на сьогодні:

на сьогодні:
https://goo.gl/TG3LgT

https://goo.gl/ZXUrRJ

А ще вчора цей акаунт виглядав так:

https://goo.gl/EqvZJy

https://goo.gl/AoPV6L

3) Аналізуючи контент, який продають Линники, було встановлено автентичність «кастрованих» карт по відношенню до повноцінних. Ті ж самі елементи – коники, квіточки, колоски і ідентично ті ж самі векторні об’єкти у обох файлах – старому і новому.

 

Точно ті ж самі елементи використовувалися на сцені у Броварах

з незначними змінами (зміна кольорів та положень цих елементів).

Звідси висновки:

– або Линники і є тими дизайнерами, котрі намалювали для Броварів цю карту і готовий до друку продукт-макет банера, після чого поставили цю карту також на продаж у Шаттерсток;

– або Линники намалювали цю кастровану мапу для чогось іншого, і виставили її на Шаттерсток для продажу набагато раніше, а той дизайнер, що робив для Броварів макет, купив її, не звернувши увагу на форму мапи.

Питання:

– хто справжній замовник «кастрованої карти»? Бровари, самі ж Линники, чи хтось інший?

– для чого виставляти на продаж сепарську кастровану карту України?

Тим, хто бажає розбиратися в історії детальніше – даю посилання, де особливо в коментарях багато цікавого:

посилання 1

посилання 2

І від мене дуже проста пропозиція до подружжя Линників: перестати брехати, пояснити коли кому й для чого намалювали це лайно, і викласти публічними постами на власних сторінках із вибаченнями.

Тому що вже достеменно відомо, що ніякої помилки й випадковості немає, і карту в кастрованому вигляді було створено цілком свідомо, можливо навіть завдання замовник поставив таке: створити карту без тимчасово окупованих РФ регіонів.

Можливо навіть сама броварська влада замовила Линникам намалювати саме таку мапу?

http://www.pravda.com.ua/news/2017/08/23/7153029/

Share

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial