Вдалий старт українських спортсменів-студентів на Унівесіаді-2017

Українці вдало розпочали стартові змагання на 29-й літній Всесвітній Універсіаді, що проходить цими днямиу тайванському Тайбеї (КНР). У другий змагальний день нашим спортсменам-студентам вдалося зібрати повний комплект нагород, завоювавши золото, срібло, та дві бронзи.

Першим українським чемпіоном Універсіади-2017 став плавець Михайло Романчук. Наш співвітчизник був найшидшим у плаванні вільним стилем на дистанції 400 метрів, подолавши її за 3хв.45,96 с.

Срібним призером змагань стала чоловіча збірна зі спортивної гімнастики. Олег Верняєв, Ігор Радивілов, Петро Пахнюк, Владислав Грико та Євгеній Юденков у фіналі командного турніру набрали 257,900 бали, обійшовши росіян та поступившись лиш спортсменам з Японії.

Дзюдоїст Андрій Колесник, який відкрив медальний залік збірної, у “малому” фіналі переміг представника Бразилії Руана да Сильву та став володарем бронзової нагороди.

Також натретю сходинку пєдесталу в особистому заліку піднялася Ксенія Пантелєєва.

Вітаємо спортсменів із високими здобутками! Бажаємо спортивної удачі та перемог!