Українські борці-юніори здобули 4 медалі на чемпіонаті світу в Тампере

Цими вихідними у фінському місті Тампере завершилися змагання світової першості з вільної та греко-римської боротьби серед юніорів. За результатами турніру в активі «синьо-жовтої» збірної чотири нагороди — золото, два срібла та бронза.

Владлен Козлюк став володарем чемпіонського титулу з греко-римської боротьби у ваговій категорії 96 кг. У фіналі українець у напруженому протистоянні переміг росіянина Артура Саргасяна.

Срібну нагороду у категорії 60 кг здобув Олександр Грушин.

Маємо призерів і серед юніорок у вільній боротьбі. За крок до фіналу у ваговій категорії до 48 кг зупинилася Оксана Лівач, здобувши бронзову нагороду чемпіонату.

А її колежанка, іще одна вихованка Львівського училища фізичної культури, Христина Береза піднялася на другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 48 кг.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з високими здобутками та бажаємо подальших перемог!